slot malaysiacasino online malaysia
10. Ulusal Ürojinekoloji Kongresi

10. Ulusal Ürojinekoloji Kongresi

by
204 204 people viewed this event.

Sevgili Meslektaşlarım,

İçinden geçtiğimiz Covid-19 Pandemisi ile yoğun emek ve özveri ile mücadele ederek, acılarla dolu ama hep umutlu, zorlu iki yılı geride bıraktık. Bu süreçte yüz yüze toplantılarımıza devam edemesek de çevrimiçi eğitim toplantıları ve kurslar ile sizlerle bağlantıda kalmaya çalıştık. Yüz yüze toplantıların başlaması ile birlikte biz de Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği olarak İstanbul’da 30 Eylül – 2 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz 10. Ulusal Ürojinekoloji Kongre’mizde sizlerle buluşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.

Bu kongremizde, gelenekselleşmiş olan canlı cerrahi oturumu, kongre salonuna naklen yayın şeklinde gerçekleştirilecektir. Ayrıca konusunda deneyimli uzmanlar tarafından multidisipliner yaklaşımı benimseyen uygulamalı kurslara yer verilecektir. Deneyimli cerrahların benimsediği farklı tekniklerin paylaşılması ve tartışılmasına olanak sağlayan ve katılımcıların ilgi gösterdiği video maratonu oturumu yine kongremizde yer alacaktır.

Sizlerden gelecek bildiriler kongremizin en büyük zenginliği olacaktır.  Tüm bildiriler e-poster alanında tüm kongre boyunca paylaşılırken, değerlendirme komitesince seçilecek olanlar bildiri oturumunda sunulacaktır. Kongremizin değerini arttıracak en önemli unsur kabul ettiğimiz, sizlerden gelecek sözlü, poster ve video bildirilerin tümü kongre özet kitapçığında yayınlanacaktır. 

Ürojinekoloji alanında hizmet sunumunda ekip çalışmasının ve multidisipliner bilgi ve deneyim alışverişinin öneminin bilinci ile kongremizde oturumlar, multidisipliner yaklaşımla düzenlenecek ve paralel ürojinekoloji hemşireliği oturumlarına ve fizyoterapi kurslarına yer verilecektir.

Gebelik ve doğum yönetiminde pelvik tabanı koruma ve onarma oturumu yanı sıra bu alanda beceri kazanmak isteyenlere obstetrik anal sfinkter hasarını onarma uygulamalı kursu düzenlenecektir.

Siz değerli meslektaşlarımızla, dünyadan ve ülkemizden alanında deneyimli seçkin bilim insanlarının buluştuğu, ürojinekoloji ile ilgilenen herkesin deneyimlerini paylaşma ve tartışma olanağı bulduğu, son gelişme ve yenilikleri kucaklayan bir bilimsel toplantı ortamı oluşturmayı hedefledik.

Ürojinekolojiye yıllarca gönül vermiş, hizmet sunmuş, araştırma yapmış sizleri ve bu alana yeni ilgi duyan, merak eden, hastalarına güncel bilgi ve deneyimler ışığında hizmet sunmak isteyen tüm meslektaşlarımı ve bu alanda çalışan diğer sağlık profesyonellerini kongremize davet etmekten onur duyarım. Kongremize katılım ve katkılarınızın, ürojinekolojinin ülkemizde daha da güçlenmesini sağlayacak bir ivme oluşturacağını umuyor ve İstanbul’da görüşmeyi diliyoruz. 

Sağlıkla sevgiyle kalın.

Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Adına;Prof. Dr. Fulya DÖKMECİDernek ve Kongre Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-30 / 09:00 to
2022-10-02 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends