slot malaysiacasino online malaysia
11. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi

11. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi

by
378 378 people viewed this event.

Değerli Katılımcılar, 

Bilimsel çalışmalarda kalite ve güvenilirliğin artırılması gerçeğinden yola çıkarak, Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji alanındaki güncel bilgilerin ülkemiz araştırmacıları arasında paylaşımı, ülkemize ve bilim dünyasına ciddi katkılar sağlayacaktır. 
Bu nedenle, bilim insanlarının 11. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi (www.biyoloji.gen.tr) nedeniyle ONLİNE olarak buluşmasını oldukça önemsemekteyiz.
Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji bilimleri; Biyoloji başta olmak üzere, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Kimya, Orman ve Ziraat gibi multidisipliner alanların bir arada ve işbirliği içinde çalışmasını gerektirmektedir. Düzenlenen kongre oturumlarında multidisipliner çalışmalarla katılım bilim dünyasının zenginleşmesine sebep olacaktır.
Bütün pozitif enerjimiz ve heyecanımızla ülkemizde Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Bilimlerinin parlak geleceği ve evrensel bilime katkı sağlamak için, sizlerin de desteğiyle bilimsel, paylaşımcı ve katılımcı bir kongre düzenlemeyi hedefliyoruz.
Bu amaçla sizleri 07-09 Ekim 2022 tarihlerinde ONLİNE olarak düzenleyeceğimiz kongreye davet etmekten onur duyduğumuzu bildirir, saygılarımızı sunarız.

KONGRE BAŞKANI

Prof. Dr. Muhsin KONUK

Üsküdar Üniversitesi

DÜZENLEME KURULU BAŞKANI

Doç. Dr. Dilek PİRİM

Bursa Uludağ Üniversitesi

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-07 / 09:00 to
2022-10-09 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends