slot malaysiacasino online malaysia
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi

12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi

by
185 185 people viewed this event.

Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi’ni 1- 4 Eylül 2022 tarihlerinde Anadolu’nun en kadim şehirlerinden birisinde, ülkemizin kurtuluş mücadelesi kararının verildiği şehirde, Erzurum’da düzenliyoruz.

Sizleri, bu kongre nedeniyle, coğrafi konumu itibariyle eski çağlardan beri bir yerleşim yeri olarak Anadolu`dan gelip geçen hemen bütün kültürlerin izlerini bıraktığı Erzurum`da ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Manda ve himayenin reddedilerek ilk kez ulusal bağımsızlığın koşulsuz olarak gerçekleştirilmesine karar verilen ve 1919 yılında gerçekleştirilen Erzurum Kongresinin yapıldığı bu vatan toprağının tarihi ve simgesel güzelliklerini bilimsel şölenle bütünleştirerek  doyasıya geçirmeyi arzu ettiğimiz bu zaman diliminde birlikte olmak istiyoruz.

Cerrahi tekniklerde olduğu kadar klinik ve pre-klinik boyutlarda da her geçen gün baş döndürücü gelişmelerin yaşandığı Üroonkoloji alanında, yurtiçinden ve yurtdışından değerli meslektaşlarımızla bir araya gelerek, en güncel gelişmeleri paylaşacağımız zengin içerikli bir kongre planladık. Üroonkolojinin istikametini belirleyen bu gelişmeleri tüm yönleriyle, multidisipliner bir yaklaşımla ve ‘yüzyüze’ tartışarak, bilimsel anlamda bir tazelenme imkanı bulacak olmanın heyecanı içindeyiz.  

Üroonkoloji alanında güncel gelişmelerin aktarılacağı, bilimsel içeriği yüksek, alternatifli ve zenginleştirilmiş sosyal programların yer alacağı kongremizde, siz değerli meslektaşlarımızla Anadolu’nun zirvesinde buluşmak dileğiyle.

Prof. Dr. Selami Albayrak
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. Özkan Polat
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. Mahmut Gümüş
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. Rahim Horuz
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

Prof. Dr. Şenol Adanur
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

Prof. Dr. Mesut Şeker
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-01 / 09:00 to
2022-09-04 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends