slot malaysiacasino online malaysia
14. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi – UBAK 2022

14. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi – UBAK 2022

by
516 516 people viewed this event.

Değerli Araştırmacılar,

Daha önce farklı tarihlerde yapılan kongrelerin devamı olarak 14. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi – Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK),  sizlerin destekleriyle 20  – 21 Ağustos 2022 tarihleri arasında yine  ONLINE olarak yapılacaktır.

Bilindiği gibi iki yılı aşkın bir süredir dünyada etkili olan COVİD – 19 salgını hala hızını kaybetmemiştir. Bu nedene 14. UBAK kongresinde tebliğler, söz konusu COVİD – 19 salgını sebebiyle ONLİNE olarak sunulacaktır. Kongre süresi boyunca ONLINE sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Katılımcılar, 14. UBAK Kongresine, sözlü bildiri, poster sunum ve eser  ile karma sergiye katılım sağlayabilirler.

Kongrede Eğitim, Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimlerin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunum yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ve ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

Karma Sergiye gönderilen eserler de kongre günlerinde sanal sergi olarak gezilebilecek ve daha sonra ise ISBN numaralı Sergi Kataloğu olarak yayınlanacaktır. Bu konuda daha önce yayınlanmış Sergi kataloglarını UBAK sayfasında bulabilirsiniz.

14. UBAK kongresi, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Kongreden sonra, katılımcıların UBAK web sayfasındaki adreslerine katılım sertifikaları tanımlanacaktır.

Sizleri, 20–21 Ağustos 2022 tarihleri arasında  yapılacak olan 14. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi – Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK)’ne   davet ediyoruz.

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-08-20 / 09:00 to
2022-08-21 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends