slot malaysiacasino online malaysia
17. Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği Kongresi – TKDCD 2022

17. Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği Kongresi – TKDCD 2022

by
234 234 people viewed this event.

Camiamızın Saygıdeğer Üyeleri, Değerli Meslektaşlarımız,

Ekibimizin Vazgeçilmez Parçası Değerli Hemşire ve Perfüzyonist Arkadaşlarımız ve Mesleğimizin İcrası için Gerekli İlaç ve Cihaz Desteğini Sağlayan Değerli Sektör Çalışanları;

Mesleğimizin ağır sorumluluklarını tüm zorluklarına rağmen her zaman elimizden gelen en iyi şekilde başarıyla yerine getirme çabası içerisinde olduk. Bugüne kadar her iki yılda bir ‘’Büyük Buluşma’’ adı altında Ulusal Kongremizde bir araya gelerek, bilimsel tartışmalar ve tecrübe paylaşımları yaptık, fırsat buldukça da dertleştik ve karşılıklı hasret giderdik.

Bu yıl 17-20 Kasım tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Büyük Buluşmamızı yeniden coşkuyla yapabilmek için çok umutlu ve istekliyiz.

Yüz yüze tekrar bir araya gelip, bilimsel tartışmalar, tecrübe paylaşımları yapacağız ve hasret gidereceğiz. Uluslararası ve Ulusal çok değerli konuşmacılarımız ile bol tartışmalı bilimsel oturumlar ve sürpriz konuklarla dolu dört gün geçireceğiz. Geçen yıllarda olduğu gibi uydu oturumları ile sektörü sizlerle buluşturacağız.

Şüphesiz biz kalp damar cerrahisi alanında çalışanlar mesleğimizin doğası gereği her türlü zorluğun üzerinden, emek ve özverimiz ile yüzümüzün akı ile çıkmaya odaklıyız.

17-20 Kasım’da 17. Ulusal Kongremizde zengin bilimsel içeriği ile beraber hepimizin emeği ve katılımı ile yüzümüzü güldüren, dinamik, keyifli bir ‘’Büyük Buluşma’’ olacak.

Yakında sağlıkla ve yüz yüze kavuşmak dileği ile.

Prof. Dr. Ahmet Kürşat Bozkurt

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-17 / 09:00 to
2022-11-20 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends