slot malaysiacasino online malaysia
2. International Congress on Art and Desing Research

2. International Congress on Art and Desing Research

by
206 206 people viewed this event.

Çağrı Metni

Değerli Bilim İnsanları,

Kayseri Üniversitesi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ortaklığında, 20-21 Haziran 2022 tarihlerinde çevrim içi ortamda düzenlenecek olan II. ULUSLARARASI SANAT VE TASARIM ARAŞTIRMALARI KONGRESİ (ART&DESIGN-2022)’ne sanat ve tasarım alanındaki ve bu alanlarla ilişkilendirilmiş çok disiplinli çalışmalarınızı uluslararası platformda paylaşmaya ve tartışmaya, sizleri davet ediyoruz.

Kongreye bildirileri ile katılmak isteyen araştırmacıların 200 ile 400 sözcük arasındaki bildiri özetlerini en geç 29 Mayıs 2022 tarihine kadar [email protected] e-posta adresine göndermelerini bekliyoruz. Bilim ve Sanat Kurulunca kabul edilen tüm bildiri özetleri ve tam metinler kongre bildiri kitabında yayınlanacaktır. Katılım belgeleri e-posta ile gönderilecektir. Kongre dilleri Türkçe ve İngilizce’dir.

Bilim ve Sanat Kurulu tavsiyesi ile seçilecek tam metin bildiriler, Kayseri Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü tarafından yayınlanan Sosyal Bilimler Dergisi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin yayınladığı Sanat ve Tasarım Araştırmaları Dergisi (STAR)’nde hakem değerlendirmesine tabi tutularak yayınlanacaktır.

Detaylı bilgi ve duyurular için www.artanddesign.kayseri.edu.tr web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-06-20 / 09:00 to
2022-06-21 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends