slot malaysiacasino online malaysia
2. Ulusal Kolo-Proktoloji ve Stoma-Terapi Kongresi

2. Ulusal Kolo-Proktoloji ve Stoma-Terapi Kongresi

by
313 313 people viewed this event.

Sayın Meslektaşlarım,

2002 yılından 2010 yılına kadar “ÇUKUROVA” başlığı ile 4 kez düzenlenmiş olan, her toplantıda en az 500 katılımlı “Kolo-Proktoloji ve Stoma-Terapi SEMPOZYUMLARI”nın Adana’da yapılmış olduğunu anımsamışsınızdır. Düzenlenen bu toplantıların bilimsel düzeyinin ve kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu ve özellikle Cleveland Clinic destekleri ile sayısını hatırlayamadığım çok sayıda uluslararası konuşmacıları misafir ettiğimiz sizler tarafından bilinmektedir. Bu ilgi çerçevesinde Kolorektal ve özellikle Proktoloji alanına ilgi duyan genel cerrah arkadaşlar ve Stomo/Ostomi eğitimine ihtiyaç duyan hemşire meslektaşlarımızın bu toplantıların “Ulusal ve Uluslararası” düzeyde Türkiye’nin her bölgesinde düzenleme talepleri olmuştur. Bu talepler değerlendirilerek Ulusal düzeyde ilkini “1. ULUSAL KOLO-PROKTOLOJİ & STOMA-TERAPİ KONGRESİ “ başlığı ile egenin en güzel ilçesi ÇEŞME/ALTINYUNUS’da 8-10 Ekim 2021 tarihinde hibrit olarak düzenledik.

“2. ULUSAL KOLO-PROKTOLOJİ & STOMA-TERAPİ KONGRESİ” ni ise tarihi peribacaları ile ünlü Kapadokya’da Crown Plaza Oteli kongre Merkezinde Kapadokya’nın en güzel mevsimi olan 9-11 Eylül 2022 tarihinde yapmayı planladık. Kolo-rektum hastalıkları yanısıra özellikle intestinal kanserli hastalarda beslenme ve diyet konularına programda yer verilmiştir. Bilimsel kalitesi yüksek bir kongre amaçlanmış ve katılım-konaklama ücretleri minimum fiyatlarda tutulmuştur. Bilimsel program yapılırken Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan, konusunda etkin isimlere yer verilmiştir. Bölgenin bilimsel katkısını ve bu konuda tecrübeli hocalarımızın desteğini önemsemekteyiz.

Daha önce bölgesel yapılan bu kongreyi, bu sene Ulusal düzeyde, gelecek senelerde Uluslararası katılımlarla gerçekleştirmemize katkılarınızı ve katılımlarınızı diler, saygılar sunarım.

Prof. Dr. Ömer Alabaz
Düzenleme Kurulu Adına
Kongre Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-09 / 09:00 to
2022-09-11 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends