slot malaysiacasino online malaysia
Registrations have closed.
2. Uluslararası 4. Ulusal Doğuma Hazırlık Sınıfı Eğitimi ve Eğiticiliği Kongresi

2. Uluslararası 4. Ulusal Doğuma Hazırlık Sınıfı Eğitimi ve Eğiticiliği Kongresi

by
76 76 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

Dünya çapında yaşanan pandemi gerçeği nedeniyle bir yıl ertelenen ‘’2. Uluslararası 4. Ulusal Doğuma Hazırlık Sınıfı Eğitimi ve Eğiticiliği” kongremizi yine İzmir’ in güzel ilçesi Çeşme’ de gerçekleştiriyoruz. Dört yıl aradan sonra yine sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Doğum eğitimcisi/destekçisi olmak bir başkasının yaşamını değiştirme deneyimidir. Bu deneyim sadece doğum için hazırladığımız anne, baba, ve ailelerin yaşamlarını değil, kendi yaşamlarımıza da dokunuşlar yaparak değişmemizi sağladı. Geriye doğru baktığımızda ilk başladığımız günden bugüne birçoğumuzun bilgi, duygu, düşünce ve yaklaşımları çok değişti. Yaptığımız her doğuma hazırlık eğitimi ile alanda yetiştirdiğimiz her meslektaşımızla, her kongremizle giderek büyüdük, olgunlaştık.

Pandemi hepimizi bu yolda biraz yavaşlatırken aslında bize “Yalnızca Yavaşladığımızda Görebildiklerimizi”…. görmemizi sağladı. Daha basit/doğal yaşamanın önemini vurgularken bir yandan teknolojinin de gücünü gösterdi. Teknoloji yapay bir araç olmasının yanında bizi yakınlaştıran ve bu süreçte yalnız bırakmayan araç oldu. Teknoloji sayesinde gebelerimize, çiftlere ulaştık onları doğru kararlar alma yolunda güçlendirdik. Sanal gerçekliliğin alana girişi ile nerdeyse dokunduk… veya bunu hissettirmeye çalıştık.

Değişen dünyamıza /yaşamamıza paralel olarak bu kongremizde de çok sevilen özel ve güncel kurslar ve oturumlar ile konularında yetkin ulusal ve uluslararası doğum eğitimcilerin sunumları ile büyüme şansına tekrar erişeceğiz.

Zihin ve ruhun hamilelik ve doğum deneyimi üzerindeki etkisini bilen, bu konuda emek veren ve tutkuyla bağlı olan tüm doğum destekçilerini her kongrede olduğu gibi bu kongremizde de beraber olmaya davet ediyoruz. Hemşire, ebe, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, psikolog, fizyoterapist, aile hekimi, doula ve doğum koçları… Hepimiz aynı amaç için, bir arada olalım ve zenginleşelim.

Ayrıca kongremizin geleneksel ödülü haline gelen “EN İYİ ÖDÜLLERİ” bu kongremizde de “PANDEMİYE RAĞMEN EN İYİLER” şeklinde sürdüreceğiz.

Kongremizin ana teması “Değişen Dünyada, Teknolojiye Rağmen Hümanistik Doğum”

Yine İzmir, yine Çeşme, yine sonbahar’ da birlikte olmak, alanda yenilenmek, gelişmek ve Radisson Blu Otel’ in konforunu yaşamak için sizi “2.ULUSLARARASI 4.ULUSAL DOĞUMA HAZIRLIK SINIFI EĞİTİMİ VE EĞİTİCİLİĞİ” kongremize bekliyoruz

Saygı ve Sevgilerimizle,

Doç. Dr. Merlinda Aluş Tokat
Doç. Dr. Kerziban Yenal

Additional Details

 

Date And Time

2022-10-27 / 09:00 to
2022-10-30 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends