slot malaysiacasino online malaysia
2. Uluslararası 7. Ulusal Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Kongresi

2. Uluslararası 7. Ulusal Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Kongresi

by
186 186 people viewed this event.

Onursal başkanlıklarını Balıkesir Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. İlter KUŞ ile Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği Başkanı Sayın Prof. Dr. Ender YARSAN’ın yapacağı II. Uluslararası VII. Ulusal Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Kongresi Balıkesir Üniversitesi Veteriner Fakültesi ev sahipliğinde, 07-10 Eylül 2022 tarihlerinde Balıkesir Burhaniye BUBYO Uygulama Otelinde gerçekleştirilecektir. 

Değerli bilim insanlarının katılarak sözlü sunumları yapacakları kongremizde konaklamalı yüz yüze oturumlara ek olarak Covid-19 pandemi sürecinin gerektirdiği tedbirler dikkate alınarak özellikle yurtdışı katılım göstereceklere özel uzaktan iletişim yoluyla (online) oturumlar da düzenlenecektir.

Geleneksel olarak üç yılda bir yapılan ve artık uluslararası boyut da kazanmış kongremizin amacı; farmakoloji ve toksikoloji alanındaki bilimsel gelişmelerin izlenilmesi, alandaki bilim insanlarının tecrübelerinin paylaşılması ve alanda çalışmalar yapan lisans, yüksek lisans, doktora öğrencilerimizle bir araya gelerek bilimsel ve sosyal yönümüzü güçlendirmektir.

Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizi de etkileyen salgın sürecinde toplu etkinlikler yapılamamıştır. Kongremizin en önemli yönlerinden birisi Covid-19 pandemisi sebebiyle yüz yüze yapılamayan bu tarz etkinlikler sayesinde özlenilen birlikteliği sağlayacak olmasıdır.

Kongremizde, Farmakoloji ve Toksikoloji alanında hem ulusal hem de uluslararası düzeyde çalışan bilim insanları konuşmacı ya da panelist olarak yer alacaktır. Ayrıca bilimsel etkinliklerin yanı sıra sektör firmalarına da kendilerini tanıtma ve demonstrasyon imkânı verilecektir.

Tüm ekiplerimizle birlikte sizlere güzel ve etkili bir kongre olmasını sağlamak adına var gücümüzle çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Sizlerin vereceği kıymetli desteklerle daha da zenginleşecek olan kongremize katılımınızdan gurur ve mutluluk duyacağız. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

7-10 Eylül 2022’de Türkiye’yi doyuran şehir Balıkesir’de hep birlikte olmak dileğiyle …
Saygılarımızla.

Prof. Dr. İzzet KARAHAN
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Balıkesir Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-07 / 09:00 to
2022-09-10 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends