slot malaysiacasino online malaysia
2. Uluslararası Acil Tıp Kongresi

2. Uluslararası Acil Tıp Kongresi

by
277 277 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Acil Tıp Vakfı Tarafından düzenlenecek olan 2. Uluslararası Acil Tıp Kongresi, bu yıl 10-13 Kasım 2022 tarihleri arasında Gloria Golf Resort Otel, Belek/Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongremizde saygın bilim insanlarının deneyim ve çalışmalarının bu bilimsel programda yer alması için şimdiden çalıştığımızı belirtmek isteriz. Acil tıp uzmanları, acil tıp asistanları, acil servis pratisyen hekimleri ile paramedik ve eczacıların da katılabileceği sağlık camiasının en önemli yapı taşlarını bir araya getirmeyi planlıyoruz. Kongremize katılacak olan sağlık çalışanlarımızın mesleki uygulamalarına katkılar sunacak teorik ve pratik uygulamalar yanında çalışma şartları ve özlük haklarına olumlu katkılar sunacak muhatapları da bir araya getireceğimizi belirtmek isteriz. Acil Tıbbın içerisinde yer alan tüm bölümleri buluşturmaya çalışırken herkesin bilimsel olarak heybesini doldurabileceği bir kongreye hazırlanıyoruz. Amacımız ülkemiz ve birçok ülkeden seçkin konuşmacılar ve katılımcılar ile yenilikçi uluslararası kongre yapmaktır. Kongre genel bilgileri ve sponsorluk aktiviteleri bu kitapçık içinde yer almaktadır.

Şimdiye dek kongrelerimize çeşitli şekillerde destek veren firmalara, firmaların yöneticilerine ve kongremizde güler yüzleriyle, yorulmak bilmeden renk katan firma çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Kongremize stant, ak􀆟vite ve hekim katılımıyla katkılarınızı bekliyoruz.

Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız, dostluklarımızı pekiştireceğimiz 2. Kongremize, bundan önce olduğu gibi desteklerinizi ve katkılarınızı bekler Türkiye Acil Tıp Vakfı olarak saygılarımızı sunarız. Kongreye göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Türkiye Acil Tıp Vakfı Yönetim Kurulu

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-10 / 09:00 to
2022-11-13 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends