slot malaysiacasino online malaysia
2.Uluslararası Mühendislik ve Doğa Bilimleri Çalışmaları Kongresi-ICENSS-2022

2.Uluslararası Mühendislik ve Doğa Bilimleri Çalışmaları Kongresi-ICENSS-2022

by
300 300 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarım ve Konuklar;

Sizleri; 07-09 Mayıs 2022, Türkiye, SANAL OLARAK  düzenlenecek olan 2.Uluslararası Mühendislik ve Doğa Bilimleri Çalışmaları Kongresi’ne (ICENSS-2022) davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

ICENSS-2022 uluslararası akademik bir kongredir ve mühendislik  ve doğa bilimlerin alanlarını kapsar. ICENSS-2022’in misyonu araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını mühendislik ve doğa bilimleri alanlarında sunmaları için bir platform oluşturmaktır. Bu kongre aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda fırsatlar sunmaktadır. Kongremiz aynı zamanda genç araştırmacıların, araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluklarla iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı ve kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır.

ICENSS-2022’in dilleri İngilizce ve Türkçe’dir .

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre  ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler Uluslararası yayınevi  (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir)  tarafından bir veya birden fazla uluslararası editörlü  e-kitapta kitap bölümü olarak, hakemlik sürecinden geçtikten sonra editörün kararına göre, 30 Mayıs 2022 tarihinde basılacaktır.

ICENSS Organizasyon Komitesi

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-05-07 / 09:00 to
2022-05-09 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends