slot malaysiacasino online malaysia
3. Dünya Çocuk Kongresi

3. Dünya Çocuk Kongresi

by
155 155 people viewed this event.

Çocuklar…

Geleceğimiz, umudumuz ve neşemiz olan çocuklar, dünyaya ön yargı ve düşmanlıktan uzak bir şekilde masum olarak geliyorlar. 

Yaşamlarının sonraki dönemlerinde yaptıkları tüm kötü şeyler, esas olarak geçmişte yetişkinlerin kendilerine bir şekilde öğrettiği  şeylerin eylem halidir.  Çünkü çocuklar, yaşamlarındaki yetişkinleri model alıp, taklit ederek büyürler.

Ebeveynler çocuklarının iyi bir eğitim almasını, iyi bir iş bulmasını, iyi bir aile hayatı kurmasını ve nihayetinde tüm bunlardan gurur duymak isterler. 

Çocuklarımızın bir yandan barışçıl ve yasalara saygılı  olmalarını isterken  öteki taraftan  şiddet, kargaşa ve  hayatın çirkin taraflarını  yücelten müzikler dinletip, benzer filmlerle onların zihinlerini kirletiyoruz

Çocuklarımızdan ırk, ten rengi, milliyet, dil veya din ne olursa olsun tüm canlılara saygı göstermelerini istiyoruz, ancak yetişkinler olarak onlara ırksal ve dini hoşgörüsüzlüğümüzle kötü örnek oluyoruz.

Kesin olan bir şey var ki onlar bizden daha iyisini hak ediyorlar.

Çocuk sağlığından, çocuk eğitimine; çocuğa yönelik tüketimden savaş mağduru çocuklara kadar çocuk eksenli çalışmaları bir araya getirmeyi amaçlayan kongremize davetlisiniz…

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-04-22 / 09:00 to
2022-04-24 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends