slot malaysiacasino online malaysia
Registrations have closed.
3. Uluslararası 9. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi

3. Uluslararası 9. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi

by
51 51 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri, 9-12 Kasım 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. Uluslararası 9. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi’ne davet etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Pandeminin başından beri özveri ile bilimin ışığında çok çalıştık, birçok yeni karmaşık sorunlara çözümler ürettik ve çok yorulduk. Normalleşme süreci ile birlikte yeni dönemde yüz yüze bir ortamda yeniden bir arada olma hazırlıklarına başladık. Ayrı kaldığımız süreçte bilimsel, kanıt temelli çözüm önerileri ile hep birlikte giderebileceğimiz yoğun bakım hemşireliğine ve bakıma ilişkin sorunlarla karşılaştık. Uzun bir aradan sonra yerli ve yabancı değerli konuşmacılarla birlikte bu sorunlara çözüm olabilecek kritik bakım yollarına ve mesleki gelişmelere köprüler kurarak ulaşabilmeyi hedeflemekteyiz.

Kongremizin Ana Teması Kanıta Dayalı “En İyi” Uygulamalar – Köprüleri Birlikte Kuruyoruz olarak belirlenmiştir. Son yıllarda hemşirelikte kanıt temelli araştırmaların uygulamaya aktarılması konusunda yoğun çalışmalar sürmektedir. Bu anlamda bilimsel kanıtlara hakim ve bu kanıtları uygulayabilecek yetkinlikte olan yoğun bakım hemşirelerine olan gereksinim giderek artmaktadır. Yoğun bakım hemşireliği alanında var olan kanıt düzeyi en yüksek uygulamaları “Kanıt Temelli “En İyi” Uygulamalar” başlığı altında gelenekselleşmiş alışkanlıkların yerine geçirebilmek için var gücümüzle çalışmalıyız. Bu doğrultuda yoğun bakım hemşireliğine gönül veren meslektaşlarımızın değerli katkıları olacağına inanıyoruz.

Kanıt temelli en iyi uygulamalara ilişkin bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak üzere tüm meslektaşlarımızı aramızda görmekten onur duyacağız. Şimdiden katılımı yüksek ve başarılı bir etkinlik olmasını diliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Kongre Başkanı
Ebru KIRANER

Additional Details

 

Date And Time

2022-11-09 / 09:00 to
2022-11-12 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends