slot malaysiacasino online malaysia
3. Uluslararası ve 7. İlaç ve Tedavi kongresi

3. Uluslararası ve 7. İlaç ve Tedavi kongresi

by
459 459 people viewed this event.

2015 Ocak ayında kurulan İlaç ve Tedavi Derneği, tedavi veya koruyucu hekimlik amaçlı kullanılan tüm ilaç, beslenme ürünü, OTC ürünü ve medikal malzemelerle ilgili akılcı kullanımı geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Her branştan hekime, başta dahiliye uzmanları ve dahiliye yan dal uzmanları, kardiyoloji, göğüs, psikiyatri, ortopedi, üroloji, dermatoloji, beyin cerrahi, pediatri, nöroloji, ftr uzmanları ve aile hekimleri olmak üzere tüm branş hekimlerine ilaçlarla ilgili pratik bilgiler vermek, doğru endikasyon, yan etki ve güvenilirlik, ilaç etkileşimleri, maliyet etkinliği, akılcı kullanım gibi başlıklarda pratik hayata yönelik yurtiçi ve yurtdışında eğitici toplantılar yapmak ve akılcı ilaç kullanımı ve genel olarak ilaç ve tedavi konusunda farkındalık yaratmak derneğin başlıca amaçlarındandır. Bir çok farklı branştan hekimin kurmuş olduğu derneğimizin ülkemizde bu alandaki önemli bir boşluğu dolduracağına inanıyoruz. Ülkemizdeki ilaç ve tedavi alanındaki her altbaşlıktaki tedavi ürünü ile ilgili eğitimler, eğitim materyallaeri, projeler, kamu ve STK işbirliğinde projeler derneğimizin önemli hedefleri arasında yer almaktadır.

Derneğimiz yıllık olarak kongre ve sempozyumlar düzenleyecektir.

1. İlaç ve Tedavi Sempozyumu 4 – 6 Eylül 2015 – Kıbrıs Cratos Otel’de gerçekleşmiştir.

2. İlaç ve Tedavi kongremiz 25 – 29 Mayıs 2016 – Antalya Susesi Otel’de gerçekleşmiştir.

3. İlaç ve Tedavi kongremiz 24 – 28 Mayıs 2017 – Antalya Ela Quality Otel’de gerçekleşmiştir.

4. İlaç ve Tedavi kongremiz 19 – 23 Eylül 2018 – Kıbrıs Elexus Otel’de gerçekleşmiştir.

5. İlaç ve Tedavi & 1. Uluslararası İlaç ve Tedavi kongremiz 2 – 6 Ekim 2019 – Kıbrıs Concorde Luxury Resort’da gerçekleşmiştir.

6. İlaç ve Tedavi kongremiz 22-26 Eylül 2021 – Concorde Kongre Merkezi, Bafra KKTC’de gerçekleşecektir.

3. Uluslararası & 7. İlaç ve Tedavi Kongremiz 21-25 Eylül 2022 – Concorde Kongre Merkezi, Bafra KKTC’de gerçekleşecektir.

Ayrıca tedavi edici hekimlik başta olmak üzere koruyucu hekimlik, eczacılık gibi alanlarda eğitim toplantıları düzenlenmesi, eğitim materyalleri hazırlanması, kurslar, kongreler, workshoplar, ve çalıştaylar derneğin ana faaliyet alanları olacaktır.

Sizleri derneğimize üye olmaya ve destek vermeye davet ediyoruz.

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-21 / 09:00 to
2022-09-25 / 18:00
 

Location

 

Event Types

Share With Friends