slot malaysiacasino online malaysia
34. Ulusal Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji Kongresi – TARMEK 2022

34. Ulusal Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji Kongresi – TARMEK 2022

by
336 336 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız ve Paydaşlarımız,

Tarım Makinaları ve Teknolojileri alanında yapılan bilimsel çalışmaları paylaşmak, yeni fikirlerin oluşmasını sağlamak, geleceğin tarımına yön verecek bilimsel bilgi ve teknolojileri geliştirmek ve bu kapsamda akademi dünyasını, sektör temsilcilerini ve paydaşları bir araya getirmek amacıyla “Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji” kongresinde buluşuyoruz.

1976 yılından günümüze kadar hiç ara verilmeden gelenek haline gelen Ulusal Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji Kongresi’nin 34.’sünü Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Biyosistem Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) işbirliğiyle düzenlemekten büyük bir mutluluk duymaktayız. Kongremiz, 07-09 Eylül 2022 tarihleri arasında yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Kongremizin amacı “Tarımsal Mekanizasyon” ve “Tarımda Enerji Kullanımı” alanlarında çalışmalar yapan bilim insanlarını bir araya getirerek bilimsel bilgi paylaşımını sağlamak, üniversitelerimizden araştırmacılar ile ilgili sektör ve kamu kurumlarından uzmanları bir araya getirerek mevcut durumu değerlendirmek, yapılması gereken bilimsel ve kurumsal çalışmaları ortaya koymaktır.

Kongrede sunulan bildiriler Kongre Bildiri Kitabında yayınlanacaktır. Ayrıca isteğe bağlı olarak tam metin bildiriler 2020 yılı itibariyle uluslararası statü kazanan “Tarım Makinaları Bilimi Dergisi’nde yayınlanabilecektir.

Sizleri kongremize davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Bahadır SAYINCI
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-07 / 09:00 to
2022-09-09 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends