slot malaysiacasino online malaysia
39. Ulusal Nefroloji Kongresi ve 32. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi

39. Ulusal Nefroloji Kongresi ve 32. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi

by
2551 2551 people viewed this event.

39. ULUSAL NEFROLOJİ KONGRESİ

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji Derneği’nin 39. Ulusal Nefroloji Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 32. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi’ni, 9-13 Kasım 2022 tarihleri arasında; eş zamanlı yapılacak olan Balkan ülkelerinden gelen meslektaşlarımızı ağırlayacağımız BANTAO (Balkan Cities Association of Nephrology, Dialysis, Transplantation and Artificial Organs) Kongresi’ni ise 10-13 Kasım 2022 tarihleri arasında Kaya Palazzo Hotel, Antalya, Türkiye’de gerçekleştireceğiz.

Kapsadığı başlıklar açısından her yıl en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremizde, özenle hazırladığımız klinik nefroloji, hipertansiyon, diyabet, periton diyalizi, hemodiyaliz, transplantasyon konularındaki güncel gelişmeleri kapsayan zengin bir bilimsel program, birbirinden değerli bilim insanlarımız ve uluslararası bilim insanları tarafından katılımcılarla paylaşılacaktır.

Nefroloji uzmanları, nefroloji yan dal araştırma görevlileri, iç hastalıkları uzmanları, diyaliz hekimleri, hemşireleri ve teknikerleri dahil her düzeydeki katılımcının beklentisini fazlasıyla karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağı ve bilimsel bir şölen olma şansını yakalayacağını düşünüyoruz.

Ulusal kongre ve diğer toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Alaattin Yıldız
Kongre Başkanı

32. ULUSAL NEFROLOJİ HEMŞİRELİĞİ KONGRESİ

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin, 32. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi 09-13 Kasım tarihleri arasında Antalya’da, Kaya Palazzo Golf Resort Otel&Kongre Merkezinde, Türk Nefroloji Derneği’nin 39. Ulusal Nefroloji Kongresi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir.

Kongrenin amacı, meslektaşlarımızı bir araya getirmek, son gelişmelerin gözden geçirilmesini sağlamak ve bu konularda alanında uzman olan bilim insanlarıyla fikir alışverişinin sağlanabilmesi için gerekli bilimsel ve sosyal ortam yaratılmasını sağlamaktır. Bilimsel açıdan doyurucu ve mesleki çalışmalarımıza katkı sağlayabilecek program kapsamında; güncellenmiş bilimsel konular ve karşılaşılan sorunların çözümlerine yönelik bilgi ve birikimlerin aktarılacağı paneller, konferanslar ve kurslar yer alacaktır.

Değerli klinisyen ve akademisyenlerimizi yaptıkları uygulamaları paylaşarak alanımızın gelişimine katkıda bulunmaya davet ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Ayten KARAKOÇ
Kongre Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-09 / 09:00 to
2022-11-13 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends