slot malaysiacasino online malaysia
4. Uluslararası Atletik Performans ve Sporda Sağlık Kongresi

4. Uluslararası Atletik Performans ve Sporda Sağlık Kongresi

by
238 238 people viewed this event.

Sevgili Meslektaşlarım,

Atletik Performans Antrenörleri Derneği  tarafından, ilk kez 2019 yılında gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl 20 – 23 Ekim 2022 tarihleri arasında dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Uluslararası Atletik Performans ve Sporda Sağlık Kongresi’ne Organizasyon Komitesi adına sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kongrenin ana teması, teori ve pratik ile bilim ve teknik arasındaki köprüyü işlemektir. Yine kongremiz süresince düzenlenecek çalıştaylar, alanlarında önde gelen bilim insanları tarafından düzenlenecektir. Çalıştaylara kayıt yaptıracak katılımcılarımıza çalıştaylar sonunda uluslararası alanda kabul gören sertifikaları takdimedilecektir.

Kongre süresince birçok yeni yöntem, uygulama ve ekipman çeşitliliği katılımcılarımız ile buluşacaktır. Bilimsel komitede ve programda yer alan konuşmacılarımız; tanınmış bilim insanları, başarılı akademisyenler, saha pratisyenleri ve spor performansı ve spor hekimliği uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur.  Bu bağlamda kongremize katılımınızı içtenlikle bekliyoruz.

Ayrıca katılımcıların göndereceği bildiriler poster ve sözlü sunumlar şeklinde bildiri komitemiz tarafından değerlendirilecektir.

20 – 23 Ekim 2022 tarihleri arasında bir arada olabilmek dileğiyle sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Türker BIYIKLI, PhD
Kongre Başkanı
Nişantaşı Üniversitesi, Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölüm Başkanı
Athletic House Academy, Kurucu Ortak

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-20 / 09:00 to
2022-10-23 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends