slot malaysiacasino online malaysia
Registrations have closed.
4. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi

4. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi

by
189 189 people viewed this event.

Tanıtım
İlk üçü İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Hukuku Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi’nin dördüncüsü İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Hukuku Araştırmaları Merkezi ve Ankara Medipol Üniversitesi ile birlikte 5- 6 Kasım 2021 tarihlerinde yapılacaktır. Kongre, çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

IV. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi, alanında önde gelen akademisyenler, bilim insanları ve araştırmacıları, tıp hukukunun bütün dallarıyla ilgili birikim ve araştırmalarını sunmak üzere bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Kongre kapsamında, tıp hukukuna ilişkin güncel yenilik ve gelişmeler ile uygulamada karşılaşılan sorunlar ve benimsenen çözümler, disiplinler arası temelde tartışılacaktır. Kongre, tıpta ileri teknoloji uygulamalarının hukukla ilişkisi, Covid 19 pandemisinin tıp hukuku üzerindeki etkisi, sağlık kişisel verilerinin korunması gibi konu başlıkları üzerinde gerek ulusal, gerek uluslararası tecrübelerinin aktarılması için sağlam bir akademik zemin teşkil edecektir.

IV. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi’ne katılım ücretsiz olup, Kongre bitiminde düzenli katılım sağlayan katılımcılar adına katılım belgesi düzenlenecektir.

Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir. Gerçekleştirilen sunumlar Kongre sonrası resmi internet sitesinde bildiri kitabı olarak yayınlanacaktır.

Additional Details

 

Date And Time

2021-11-05 / 09:00 to
2021-11-06 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends