slot malaysiacasino online malaysia
43. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

43. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

by
215 215 people viewed this event.

Sevgili Meslektaşlarımız,

43. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi; 16-20 Kasım 2022 tarihlerinde Antalya Belek Kaya Palazzo Hotel ve Kongre Merkezinde yapılacaktır. Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneğimizin en büyük bilimsel aktivitesi olan bu toplantıya sizleri Yönetim Kurulu ve Ulusal Kongre Organizasyon Komitesi (UKOK) adına davet etmekten onur duyuyoruz.

Yönetim Kurulu ve UKOK olarak aşılanmanın önemli katkıları ile geçtiğimiz yıl olduğu gibi kongremizi yüz yüze yapmakta kararlıyız. Fiziksel toplantı yapmanın; dostlukların pekiştirildiği, bilgi alışverişlerinin yapıldığı kısaca aile olduğumuzu hissettiren ortamlar olduğunu biliyoruz. Bu sene yapacağımız organizasyonda Kaya Palazzo Hotel Kongre Merkezinin mükemmel atmosferi ile bu duyguları tekrar yaşayıp unutamayacağımız güzel günler geçireceğimizi ümit etmekteyiz.

Her yıl büyüyen dernek ailemizin bir araya geldiği Ulusal Kongreler edinim ve becerilerin paylaşıldığı en önemli eğitim organizasyonudur. Bu organizasyonlarda bize sağladıkları katkılar için şimdiden katılımcı ve konuşmacılara minnettarız.

Bu yılki ulusal kongremizi inovasyon teması altında yapacağız. Oturumlarda güncel konuların yanı sıra ilgili alandaki inovasyonlar da ele alınacaktır. Bir salonu kongre boyunca “fikirden patente, patentten ürüne, üründen pazara: inovasyon” temasının işlenmesine ayırdık. Böylelikle ülkemizde KBB alanında da inovasyonu tetiklemek istiyoruz. Ayrıca, kongremizde kadın erkek konuşmacı oranına da dikkat ederek, bu kongrenin en çok kadın konuşmacı katılımlı kongre olmasını hedefliyoruz. Ülkemizin her yöresinden uzmanların sesini duyurabileceği, çevreye duyarlı, sürdürelebilirliğe hassasiyet gösteren bir kongre olması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneğinin mesleğimizin bilimsel gelişimini ve eğitimini sürdürme konusundaki kararlılığı ve siz meslektaşlarımızın yoğun katılımı sayesinde her zaman ortaya çıkan yüksek düzeydeki niteliği ile unutulmaz bir kongre olacağına inanıyoruz.

Ulusal kongremizde bir araya gelmek umudu ile,

Sevgi ve saygılarımızla,

Kongre Başkanı                  Kongre Sekreteri
Cem Uzun                            Erdoğan Gültekin

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-16 / 09:00 to
2022-11-20 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends