slot malaysiacasino online malaysia
5. Ulusal Medikal Estetik ve Kurslar Kongresi

5. Ulusal Medikal Estetik ve Kurslar Kongresi

by
263 263 people viewed this event.

Sevgili Meslektaşlarım,

Medikal Estetik Tıp Derneği tarafından organize edilen ve beşincisini düzenleyeceğimiz Ulusal Medikal Estetik Kongresi’ni bu yıl yine kurslarımızla birlikte 8-11 Aralık 2022 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel, Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Medikal Estetik Tıp Derneği’nin küresel bilimsel misyonuna uygun şekilde konusunda en deneyimli, dikkat çeken ve popüler konuşmacıların yer aldığı harika bir bilimsel program ve geçtiğimiz yılları aratmayacak sürprizlerle dolu etkinliklerin yer alacağı zengin bir sosyal program ile bu yıl da kongremizi unutulmayacak kongrelerden birisi yapmak için titizlikle hazırlanıyoruz.

Kongremiz; medikal estetik alanında hizmet veren ve bu alana ilgi duyan birçok hekimi bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Kongre boyunca alanında uzman kişilerin anlatacağı konuların ve uygulamaların yanı sıra, bildirilerin de sunulmasına ağırlık verilecek ve mümkün olduğunca fazla sayıda bildirinin yer almasına özen gösterilecektir.

Yoğun çalışma ortamlarımızdan uzaklaşacağımız, bilimsel içeriği ile mesleki bilgilerimizi arttırmanın yanı sıra sosyal içeriği ile eğleneceğimiz kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

8-11 Aralık 2022’de 5. Ulusal Medikal Estetik ve Kurslar Kongremizde buluşmak ve bilimin ışığında paylaşarak çoğalmak dileği ile…

Saygılarımla,

Kongre ve Dernek Başkanı
Dr. Yasemin SAVAŞ

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-12-08 / 09:00 to
2022-12-11 / 18:00
 

Location

 

Event Types

Share With Friends