slot malaysiacasino online malaysia
7. Diyabet ve Eşlik Eden Hastalıklar Tedavi Kongresi

7. Diyabet ve Eşlik Eden Hastalıklar Tedavi Kongresi

by
246 246 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

6 yıldır düzenlediğimiz Diyabet Tedavisi Sempozyumunu bu yıl “Diyabet ve Eşlik Eden Hastalıklar Tedavi Kongresi” olarak yapmayı planladık. 2020 yılında derneğimizin yeni ismini almasıyla birlikte faaliyet alanımızı ülke çapında yaygınlaştırma çalışmalarımız artarak devam edecektir.

Daha önce siz değerli meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği sempozyumumuzun başarılı çizgisini artık “Diyabet ve Eşlik Eden Hastalıklar Tedavi Kongresi” olarak gerçekleştireceğiz.

Covid 19 pandemisi nedeni ile son 2 sempozyumumuzu sanal ortamda yapmak zorunda kalmıştık. 2022 yılında kongre şeklinde yapacağımız bilimsel faaliyetimizde diyabet ve diyabetle ilişkili bütün durumların tedavisi ile ilgili yeni, değişen tedavi şekilleri yer alacaktır.

Türkiye Diyabet Derneği tarafından 17-20 Kasım 2022 tarihleri arasında sonbahar günlerinin ılıman esintileri eşliğinde Kaya İzmir Convention Hotelde düzenlenecek olan 7. Diyabet ve Eşlik Eden Hastalıklar Tedavi Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz.

Prof. Dr. Fahri BAYRAM
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Rıfat EMRAL
Türkiye Diyabet Derneği Başkanı

Prof. Dr. Erman ÇAKAL
Kongre Genel Sekreteri

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-17 / 09:00 to
2022-11-20 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends