slot malaysiacasino online malaysia
7. Uluslararası 19 Mayıs Yenilikçi Bilimsel Yaklaşımlar  Kongresi

7. Uluslararası 19 Mayıs Yenilikçi Bilimsel Yaklaşımlar Kongresi

by
629 629 people viewed this event.

Bilimsel çalışma yapan akademisyen ve bilim insanlarını buluşturacak; güncel meseleleri ve sorunları ele alarak çözüm önerileri sunacak fikir ve deneyimlerin paylaşılacağı bir platform oluşturma amacıyla, “19 MAYIS Yenilikçi Bilimsel Yaklaşımlar Kongresi” düzenlenecektir.

Dil, İletişim, Edebiyat, Tarih, Dini Bilimler, Sosyoloji, Antropoloji, Psikoloji, Ekonomi, Hukuk, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Sanat Tarihi, Arkeoloji, Coğrafya, Eğitim Bilimleri, Tarih, Felsefe, Psikoloji, Çevre Bilimi, Kentleşme Politikası, Mimarlık, Güzel Sanatlar gibi Sosyal Bilimler ve Fen Bilimler ve Sağlık Bilimleri alanlarında yapılan bilimsel çalışmaların kabul edileceği 19 MAYIS Yenilikçi Bilimsel Yaklaşımlar Kongresi 19-20 Mayıs 2022 tarihleri arasında Samsun’da İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Enstitüsü (İKSAD) tarafından gerçekleştirilecektir.

Kongre sonucunda ortaya çıkacak bilimsel veriler e-kitap olarak yayınlanacaktır. Bilim  dünyasını ilgilendiren pek çok konuya ışık tutacağı düşüncesiyle siz değerli bilim insanlarını 19 MAYIS Yenilikçi Bilimsel Yaklaşımlar Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-05-19 / 09:00 to
2022-05-20 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends