slot malaysiacasino online malaysia
9. International Eurasian Educational Research Congress -EJERCongress 2022

9. International Eurasian Educational Research Congress -EJERCongress 2022

by
202 202 people viewed this event.

    EJERCongress 2022, Anı Yayıncılık, Ege Üniversitesi ve Penn State Üniversitesi iş birliği ile 22-25 Haziran 2022 tarihlerinde hibrit (yüz yüze ve çevrim içi) olarak gerçekleştirilecek. Kongrenin ana teması “Bölgesel Sorunların Yol Açtığı Göçler, Mülteciler ve Dezavantajlı Grupların Eğitimi” olarak belirlendi.
    Her yıl olduğu gibi bu sene de ülkemizin ve farklı ülkelerin tecrübelerinden yola çıkarak ağırlıklı olarak eğitim bilimleri alanından bilim insanlarını bir araya getirip araştırmalar ve çalışmalar yapılmasını, bu araştırma ve çalışmaların sonucunda ortaya çıkan bilimsel çalışmaları bilim dünyasına kazandırmayı amaçlamaktayız. Kongrede; panellere, çalıştaylara, keynote’lara ve kapsamlı araştırmalara yer verilecek. Kongre sunum dilleri Türkçe ve İngilizce’dir. EJERCongress, bilimsel platformlara ve çağın gereksinimlerine gözünü kapatmak istemeyen herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz son 2 yıl pandemiye rağmen Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Aksaray Üniversitesi’nde gerek katılımcı gerekse dinleyici olarak büyük ilgi gördü. Kongremizi on binin üzerinde dinleyici ve izleyici çevrim içi (online) olarak takip etti. Böylece EJERCongress, ülkemizdeki saygınlığını ve yetkinliğini bir adım daha ileri taşıdı.
    Gönderilen ve kabul edilen bildiri özetleri kongreden hemen sonra “Bildiri Özetleri Kitabı” olarak yayınlanacaktır. Ayrıca, kongre sonrasında bildiri metinleri makale formatına dönüştürüldükten sonra hakemler tarafından değerlendirilerek “Tam Metin Bildiri Kitabı” olarak yayınlanacaktır. Başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgileri ve duyuruları “Önemli Tarihler” menüsünden takip edebilirsiniz.

    22-25 Haziran 2022‘de Ege Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek IXth International Eurasian Educational Research Congress’te siz değerli akademisyenleri ve araştırmacıları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-06-22 / 09:00 to
2022-06-25 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends