slot malaysiacasino online malaysia
9. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi

9. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi

by
331 331 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarım,

IX. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi, 2 – 6 Kasım 2022 tarihleri arasında Akdeniz’in incisi Antalya’nın en yeni toplantı merkezi olan Nirvana Cosmopolitan Otel ve Kongre Merkezi’nde ISIVF Bölgesel Sempozyumu ve OVİN-3 İnfertilite ve ART’de Tartışmalı Konular ve Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu ile ortaklaşa düzenlenecektir. Uluslararası katılımlı bu kongremize, Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği ve Dünya Tüp Bebek Derneği yönetim kuruları adına sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Kongremiz, Dünya’nın farklı ülkelerinden gelecek alanında öncü yabancı konuşmacılar ile ülkemizin infertilite ve bağımlı branşlarında çalışan lider bilim adamlarının katkılarıyla düzenlenecektir. Üreme tıbbı ve cerrahisi alanındaki tartışmalı ve güncel konular, üreme endokrinolojisi, infertilite, yardımcı üreme teknikleri, insan üremesi ile ilgili genetik ve moleküler biyoloji, yeni teknik gelişmeler gibi siz değerli meslektaşlarımızı ilgilendiren tüm konulara yer verilecektir.

Bilimsel olarak kapsamlı bir bilimsel programa ek olarak, sizlere çeşitli aktivite ve sosyal program içeren güzel ve heyecanlı bir kongre sunmak için tüm düzenleme ve organizasyon kurulu şimdiden yoğun bir hazırlık dönemine girmiştir. Ancak, başarılı bir organizasyonu gerçekleştirebilmemizin temel anahtarının sizlerin desteği ve katılımı ile olabileceğini de biliyoruz.

Tarihi, doğası ve kültürü ile Türkiye’nin cennet köşesi Antalya’da birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirterek, sizleri kongremizin bilimsel ve sosyal başarısına ortak olmaya bekliyoruz.

Selam ve Sevgilerimizle,Prof. Dr. Timur Gürgan
Üreme Tıbbı Cerrahi Eğitim,Araştırma ve
Uygulama Vakfı Başkanı &
Bilimsel Komite Başkanı
Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Başkanı &
Kongre Başkan
ı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-02 / 09:00 to
2022-11-06 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends