slot malaysiacasino online malaysia
HIV/AIDS Farkındalık Günü Simpozyumu

HIV/AIDS Farkındalık Günü Simpozyumu

by
210 210 people viewed this event.

Sayın meslektaşlarımız;

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi ve SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından 3 Aralık 2022 tarihinde Wellborn Hotel Kocaeli’de HIV/AIDS Farkındalık Günü Simpozyumu yapılması planlanmaktadır.

HIV/AIDS hasta sayısı ülkemizde giderek artış göstermekle birlikte, tedavi başarısı, hastalara erken ulaşılması, erken tanı konulması, tedaviye hızlı başlanabilmesi ilişkilidir. Kür çalışmaları tüm Dünya’da devam etse de, HIV epidemisi üzerinde durulması gereken, hastalıktan korunma yollarının bilinmesi, hastaların tedavi edilmesi, hastaların yaşam konforunun ve bulaş riskinin azaltılması adına bilincin arttırılmasının önemini bir kez daha vurgulamak istiyoruz. HIV/AIDS Farkındalık Günü Simpozyumunda güncel hastalık seyrinin ülkemizdeki durumu, yapılabilcek çalışmalar, alınabilecek önlemlerin konuşulması, irdelenmesi, HIV/AIDS epidemisinin sonlandırılmasına katkıda bulunulması hedeflenmektedir.

Sizlerle hepbirlikte buluşmaktan onur duyacağız. Simpozyuma katılımınız ile heyecanımıza ortak olmanızı diliyoruz.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş birliği ile 3 Aralık 2022’ de Wellborn Hotel Kocaeli’ de yapılacak olan HIV/AIDS Farkındalık Günü Simpozyumumuza davet ediyoruz.

Simpozyum Başkanları;
Prof. Dr. Sıla AKHAN
Dr. Öğr. Üyesi Gülten ÜNLÜ

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-12-03 / 09:00 to
2022-12-03 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends