slot malaysiacasino online malaysia
I. Ulusal Yenidoğan Hemşireliği Kongresi

I. Ulusal Yenidoğan Hemşireliği Kongresi

by
176 176 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizde düzenlenecek olan ilk Yenidoğan Hemşireliği Kongresinin davetini yapmaktan gurur, mutluluk ve heyecan duymaktayız. I. Ulusal Yenidoğan Hemşireliği Kongresi, 27-29 Ekim 2022 tarihlerinde, üç imparatorluğa başkentlik yapan, Kültür ve Medeniyetler Şehri İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Kongremizin duyurusuyla tüm meslektaşlarımızın bizimle aynı coşku ve heyecanı yaşayacağından şüphemiz bulunmamaktadır. Ülkemizin dört bir tarafından katılım ve konaklama imkanlarının en rahat olabileceği şehrimizde bilimsel bir şölenle birlikte olmaktan onur duyacağız. Yenidoğan Hemşireliği alanında yıllardır bilgi ve tecrübelerimizi arttıran, Ulusal Neonatoloji Kongrelerinde “Hemşirelik Oturumlarıyla” gelişmemizde büyük emekleri olan ve ilk kongremizde de bizi yalnız bırakmayan Türk Neonatoloji Derneğine bir kez daha teşekkür ederiz.

Kongremizin ana temasını “Yenidoğan Bakımında Kanıt Temelli Uygulamalar” olarak belirlemiş olup hemşirelik bakım ve uygulamalarını güncel rehberler ışığında tartışmayı planlıyoruz.
Kongre Düzenleme Kurulu adına, bilgi ve deneyimlerini paylaşacak olan tüm meslektaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim.

Sizleri “Bizimle, Güvende” şiarıyla yola çıktığımız I. Ulusal Yenidoğan Hemşireliği Kongresine davet etmekten duyduğum onurla saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Ebru TEMİZSOY
Neonatoloji Hemşireliği Derneği ve Kongre Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-27 / 09:00 to
2022-10-29 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends