slot malaysiacasino online malaysia
Kardiyovasküler Akademi Kongresi 2022

Kardiyovasküler Akademi Kongresi 2022

by
259 259 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

Kardiyovasküler Akademi Derneği Ulusal Kongresi, 16–20 Eylül 2022 tarihleri arasında, Elexus Hotel Girne Kıbrıs’ ta gerçekleşecektir.

“Önce siz, öncü biz” ilkesi ile kongremizde her zaman olduğu gibi kardiyolojinin gelecek yıldızları olan siz genç kardiyoloji hekimlerini, her anlamda genç kalmayı bilmiş, alanında öncü olan deneyimli öğretim üyeleri ile buluşturuyoruz. Bilimsel verilerin ışığında, farklı görüşlerin özgürce tartışıldığı oturumlarımızda, kardiyolojideki en son konularla birlikte, günlük hayatta siz değerli meslektaşlarımızın en çok karşılaştığı ve zorlandığı sorunlara da çözümler bulacağız.

Benimsenen “Önce siz, öncü biz” ilkemizle kardiyolojinin gelecek yıldızları olan siz genç kardiyoloji hekimlerini, her anlamda genç kalmayı bilmiş ve alanında öncü olan deneyimli yönderlerle buluşturuyoruz. Güncel bilimsel verilerin ışığında, farklı görüşlerin özgürce tartışıldığı oturumlarımızda, günlük hayatta siz değerli meslektaşlarımızın en çok karşılaştığı ve zorlandığı sorunlara da çözümler bulacağız.Her gün pratiğin ön planda olduğu kurslarla başlayacak olan kongremizde, en çok merak ettiğiniz konularda etkin ve yetkin olacak şekilde tecrübelerinizi geliştirme fırsatları bulacaksınız. Günlük programımızda güncel kılavuz önerileri ve randomize klinik araştırma sonuçları, pratik hayatımızda karşılaşılan durumların yönetimi ve bu durumların olgu bazlı değerlendirmesi yer alacaktır. ‘Salon konuşsun’ oturumları ile genç kardiyologlar, örnek vakalar ışığında kardiyolojideki gri alanları hep birlikte tartışacak ve pratik hayatlarındaki deneyimlerini diğer meslektaşları ile paylaşma fırsatı bulacaklardır.

Bu yıl ilk defa kahve aralarında, KVAK-Akademi alanında, sınırlı bir katılımcı sayılarıyla spesifik bir tanı ve/veya tedavinin ele alındığı söyleşiler yer alacaktır. Genç meslektaşlarımızla beraber yürüterek sonuçlandırdığımız ve gurur kaynağımız olan ulusal klinik araştırma verilerimizi kongremizde ilk defa sizlere sunacağız.

Bilimsel ve yaratıcı düşüncenin ön planda olduğu, fikirlerin özgürce tartışılacağı kongremize Kardiyovasküler Akademi Derneği’ nin yaşam biçimine uygun olacak şekilde rahat ve özgür giyim tarzı ile katılabilir ve sunum yapabilirsiniz. Önceki yıllarda olduğu gibi özenle hazırlanmış bilimsel ve sosyal programlarımızla Kardiyovasküler Akademi ailesi olarak sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla

Başkan
Ömer Kozan
Kongre Başkanı
Mehdi Zoghi
Genel Sekreter
Berkay Ekici

Bilim Kurulu

Selcen Yakar Tülüce
Özgür Kırbaş

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-16 / 09:00 to
2022-09-20 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends