slot malaysiacasino online malaysia
TAEDER Multidisipliner Güz Akademisi

TAEDER Multidisipliner Güz Akademisi

by
320 320 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

TAEDER tarafından düzenlenecek olan Multidisipliner Güz Akademisi bu yıl 1-4 Kasım 2022 tarihleri arasında KKTC Elexus Resort Hotel’de gerçekleşecektir.

Kongremiz günlük pratikte sıklıkla karşılaştığımız önemli ve ilgi çeken konular, birçok kliniğin katılımı ile multidisipliner olarak ele alınacaktır. Böylece poliklinikte, serviste karşılaşılan Akut ve Kronik Hastalıkların tanı, tedavi ve takip süreçleri ile ilgili en yeni bilgiler klavuzlar eşliğinde, birden fazla kliniğin kendi perspektifinden farklı yaklaşımları ile gözden geçirilecektir.

Kongremiz, Çocuk Hastalıkları Anabilim Dalı ile İç Hastalıkları Anabilim ve yan dalları, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Aile Hekimliği branşlarında asistanlık eğitimi ve uzmanlık süreçlerine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Konular, en sık karşılaşılan, en çok ihtiyaç duyulan ve ayrıca yeni güncellenen başlıklar arasından bilimsel kurul tarafından özenle seçilmiştir.

Siz değerli hekimlerimiz tarafından özenle seçilip titizlikle hazırlanmış bildiriler ve klinik uygulamalar sırasında karşılaştığınız ilginç öğretici vakalar ile kongremizin bilimsel yönünün güçleneceği inancıyla poster ve bildirimlerinizi beklemekteyiz.

Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız, dostluklarımızı pekiştireceğimiz Kongremize, bundan önce olduğu gibi desteklerinizi ve katkılarınızı bekler TAEDER olarak saygılarımızı sunarız. Kongreye göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

Keyifli bir bilimsel ortamda hep birlikte güzel bir kongre geçirmeyi diler, hep birlikte bu güzel mevsimde K.K.T.C’de görüşmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Şirin GÜVEN
Kongre Eş BaşkanıProf. Dr. Ozan ÖZKAYA
Kongre Eş BaşkanıProf. Dr. Levent ELEMEN
Kongre Sekreteri

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-01 / 09:00 to
2022-11-04 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends