slot malaysiacasino online malaysia
Türkiye Milli Pediatri Derneği Çocuk Hekiminin Bir Günü Güz Eğitim Toplantısı

Türkiye Milli Pediatri Derneği Çocuk Hekiminin Bir Günü Güz Eğitim Toplantısı

by
367 367 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Milli Pediatri Derneği olarak, son beş yıldır, kuruluşumuzdan bu yana gerçekleştirdiğimiz ulusal kongrelerimiz dışında, siz hekimlerimize bilimsel katkı sağlamak üzere, Olgu Temelli Çocuk Hekiminin Bir Günü Toplantımızı büyük desteğinizle ilkbahar aylarında başarılı bir şekilde yapmaktayız. Sizlerden aldığımız geri bildirimler sonucu bu toplantı yapısını yılda iki kez olacak şekilde yapmaya ve bu yıl ilk kez ikinci toplantımızı Çocuk Hekiminin Bir Günü Güz Eğitim Toplantısı olarak planlamaya karar verdik. İlk kez gerçekleştireceğimiz, Çocuk Hekiminin Bir Günü Güz Eğitim Toplantısı, 16-18 Eylül 2022 tarihinde Divan Otel- Gaziantep’te düzenlenecektir.

Daha önce olduğu gibi, bu toplantıda da çocuk hekiminin bir günde sıklıkla karşılaştığı olgular, konunun uzmanları eşliğinde sunulup, incelenecek, güncel bilgiler, uygulamalar ve tedaviler interaktif olarak gözden geçirilecektir.

Bilgi ve deneyimlerini bizlere aktarmayı kabul ederek toplantıya katılacak olan tüm hocalarımız ve değerli katılımcılarımıza şimdiden teşekkür eder, yararlı bir toplantı olmasını dileriz.

Sizlerin önerileri doğrultusunda hazırlanan eğitim toplantısında Gaziantep’te, hep birlikte olmaktan ve bilgilerimizi paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız. Toplantımız, sizlerin katılımı ile zenginleşecektir.Prof. Dr. Enver Hasanoğlu
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Genel Sekreteri
Prof. Dr. Yıldız Camcıoğlu
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-16 / 09:00 to
2022-09-18 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends