slot malaysiacasino online malaysia
1. Uluslararası Ankara İnsan ve Toplum Bilimleri Kongresi

1. Uluslararası Ankara İnsan ve Toplum Bilimleri Kongresi

by
219 219 people viewed this event.

Değerli araştırmacılar,

İnsan ve Toplum bilimleri alanında yapılan çalışmaları tartışmaya ve paylaşıma açmak üzere, bu yıl ilki düzenlenecek olan Uluslararası Ankara İnsan ve Toplum Bilimleri Kongresi Ankara Bilim Üniversitesi ev sahipliğinde icra edilecektir. 

Kongre 13-14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde Ankara ATO Congresium’da düzenlenecektir. Kongrenin yüz yüze (13-14 Mayıs) ve çevrimiçi (15 Mayıs) olarak gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Başta Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Yönetim Bilişim Sistemleri, Psikoloji ve Mütercim Tercümanlık alanları olmak üzere Sosyal Bilimlerin tüm alanlarından çalışmalar kongre kapsamında yer alabilecektir. Kongreye İngilizce veya Türkçe, sözlü bildiri ve Poster sunumları ile katılım sağlanabilecektir. 

Bu bağlamda, İnsan ve Toplum bilimleri alanındaki son gelişmeler ile ilgili tartışmalara katkı sağlamak, lisansüstü öğrenciler dahil olmak üzere tüm akademisyenlerin motivasyonlarını arttırmak, yapılan güncel araştırmalar hakkında paylaşımda bulunulmasını sağlayacak bir ortam oluşturmak üzere değerli katılımcıları kongremize davet etmekteyiz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Cem Harun MEYDAN
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-05-13 / 09:00 to
2022-05-15 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends