slot malaysiacasino online malaysia
Toplumsal Araştırmalar Merkezi 1. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi

Toplumsal Araştırmalar Merkezi 1. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi

by
302 302 people viewed this event.

Toplumsal Araştırmalar Merkezi (TAM) bünyesinde 20-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Antalya Kaş’ta düzenlenecek 1. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi’ni sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Toplumsal Araştırmalar Merkezi, tamamen akademik kaygılarla hareket eden ve dergi yayıncılığı, kongre, sempozyum gibi çalışmalarla sosyal bilimler dünyasına üst düzeyde katkı sağlamayı hedefleyen bir düşünce kuruluşudur. Bu yıl ilki düzenlenecek Sosyal Bilimler Kongremiz de bu şiar doğrultusunda gerçekleşecektir.

Kongremiz sosyal bilimler alanında yapılan tüm çalışmalara açıktır. (Daha detaylı bilgi için bu adresten konu başlıklarına bakabilirsiniz.) Sunumlar, Türkçe ve İngilizce olarak yapılacaktır. Kongrede sunulan bütün bildiri özetleri Özet Kitapçığında yer alacak, talep edildiği takdirde hakem sürecinden geçen bildirilerin tam metinleri Bildiri Kitabında yayınlanacaktır.

Yine araştırmacılar, Kongre’ye Antalya Kaş Kültür Evi’nde fiili olarak katılabileceği gibi, sanal ortamda da bildirilerini sunabileceklerdir.

20-21 Mayıs 2022 tarihlerinde bildiri sunumları gerçekleştirilecek ve 22 Mayıs 2022 tarihinde de eşsiz doğası ve modern mimarisiyle ülkemizin en önemli turistik ilçelerinden olan Kaş’ta turistik ve kültürel etkinlikler gerçekleştirilebilecektir.

mustafa-yilmaz-tam.jpg

Prof. Dr. Mustafa YILMAZ
Kongre Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-05-20 / 09:00 to
2022-05-22 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends