slot malaysiacasino online malaysia
10. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi

10. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi

by
239 239 people viewed this event.

Tarihler07

Eylül

Kongre
Başlangıç15

Haziran 2022

Bildiri
Son Gönderim Tarihi07

Eylül

Kongre
Başlangıç15

Haziran 2022

Bildiri
Son Gönderim Tarihi07

Eylül

Kongre
Başlangıç15

Haziran 2022

Bildiri
Son Gönderim Tarihi

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

7-11 Eylül 2022 tarihlerinde Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED) tarafından Radisson Blu Otel İstanbul Şişli’de düzenlenecek olan 10. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi’ne sizleri davet etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Kongremizin ilk iki gününde gerçekleştirilecek PreCongress Courses ile tüm kursiyerlerle interaktif olarak kurslara katılacak ve kendilerini özgürce ifade etme olanağını bulacaklardır.

Endoskopide püf noktaların kısa ve etkin bir şekilde değerlendirilip tartışılacağı 10. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongremizde temel hedefimiz; bilgi paylaşımıdır. Hem klinik hem pratikte karşılaştığımız sorunlara, akademik anlamda bize ışık tutacak bilgilerle dolu bir bilimsel program planlamaktayız.

Bilimsel programın yanı sıra tüm gün süren yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, uzun süredir göremediğiniz meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için neşeli, samimi bir sosyal program düzenlemekteyiz.

İstanbul’da ev sahipliğini yapmaktan onur duyacağımız kongremizin sizler için de akıllarda kalıcı bir toplantı olmasını umuyor endoskopi dolu günler diliyoruz…


Prof. Dr. Fatih Şendağ
Kongre Başkanı & Jinekolojik Endoskopi Derneği Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-07 / 09:00 to
2022-09-11 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends