slot malaysiacasino online malaysia
Turk-Mus–5

Turk-Mus–5

by
166 166 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız, Pandemi nedeniyle biraz gecikmiş olan TURK-MUS – V ile sizlerle tekrar buluşuyor olmaktan büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Heyecanlıyız; çünkü bu son iki yılda hayatımız her anlamda  yavaşlarken, tam aksine bilim camiası heyecan verici ilerlemelerine devam etti. Önemle belirtmek isteriz ki; bu toplantı bize kas-iskelet sistemi ultrasonografisindeki bilgi güncellemelerinin yanı sıra, bu teknolojideki gelişmelerden payımıza düşenleri de sizlerle paylaşma olanağı verecek. Bu bağlamda; yapay zeka, yeni cihazlar, tele-tıp, vb. birçok konuları hem yüz yüze hem de uzaktan izleyebileceğiniz bir toplantı planladık. Farklı bir deyişle; digital mühendisliğin yapay zeka uygulaması ile uygulayıcı hekime nasıl yeni bir kanat olabileceğine ya da cepte taşınabilen bir prop ile görüntülemenin nerelere taşınabileceğine TURK-MUS – V’te şahitlik edeceksiniz.

Diğer tüm tıbbi görüntüleme yöntemlerinde olduğu gibi, Yapay Zeka ultrasonografiyi de dönüştürmektedir. Sizler de, gerek kurslarda gerekse sempozyum süresince farklı şekillerde, (yakında kullanıma girecek olan) Yapay Zeka uygulamamız ile ilk kez tanışma fırsatını elde etmiş olacaksınız. Bütün bu yenilikleri paylaşmak üzere sizleri aramızda görmek için gün sayıyoruz.

Kas-iskelet sistemi ultrasonografisiyle ilgilenen FTR, Radyoloji, Nöroloji, Spor Hekimliği, Anesteziyoloji/Algoloji, Geriatri, Romatoloji, Ortopedi, Çocuk Nöroloji, Çocuk Romatoloji, Aile Hekimliği, Acil Tıp ve Dermatoloji camialarından hekim arkadaşlarımızla, hibrit katılımın da mümkün olacağı TURK-MUS – V’te, bir kez daha buluşmak umudu ile…

Saygı ve sevgilerimizle,

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-03 / 09:00 to
2022-09-04 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends