slot malaysiacasino online malaysia
10. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi-UTSAK 2022

10. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi-UTSAK 2022

by
397 397 people viewed this event.

Değerli Araştırmacılar,

Daha önce farklı tarihlerde gerçekleştirilen kongrelerin devamı olan  10. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi  (UTSAK),   sizlerin destekleriyle 27  – 28 Ağustos 2022 tarihleri arasında ONLINE olarak yapılacaktır.

Bilindiği gibi iki yılı aşkın bir süredir dünyada etkili olan COVİD 19 salgını hala devam etmektedir. Bu nedenle 10. UTSAK kongresi söz konusu pandemi  sebebiyle yine ONLINE olarak yapılacaktır. Kongre süresince sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

10. UTSAK kongresinde, Tıp ve Sağlık Bilimlerinin alt dallarında SÖZLÜ ve POSTER sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ve Kongre Bildiri Tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

10. UTSAK kongresi, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır. Kongre Özet Kitabı ve Bildiri Tam Metin kitabı, Ekim 2022 Doçentlik müracaatlarına kadar yayınlanmış olacaktır.

Kongrede sunulan tebliğlerden sonra katılımcıların UTSAK web sayfasındaki adreslerine katılım sertifikaları tanımlanacaktır.

Bildiri Tam Metni yazımı ve Poster hazırlama kuralları bu linkte ve web sitesi sayfasında “Yazım kuralları” menüsünde yer almaktadır.

Sizleri, 27–28 Ağustos 2022 tarihleri arasında  yapılacak olan 10. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne   davet ediyoruz.

Prof. Dr. Zahide DOĞANAY

Dr. Ayşe YILMAZ

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-08-28 / 09:00 to
2022-08-29 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Category

Share With Friends