slot malaysiacasino online malaysia
16.  Ulusal Meme Hastalıkları Kongresi

16. Ulusal Meme Hastalıkları Kongresi

by
246 246 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarım;

Bildiğiniz gibi meme hastalıkları ve meme kanseri ülkemizde giderek artan önemli bir sağlık sorunudur. Son yıllarda tedavi yaklaşımları ve seçenekleriyle ilgili çalışmalar çok hızlanmıştır. Bu konuları ayrıntılı olarak ele almak, güncel gelişmeleri meslektaşlarımızla paylaşmak amacıyla Ulusal Meme Hastalıkları Kongreleri, Türkiye Meme Hastalıkları Dernekleri Federasyonu (TMHDF) tarafından her iki yılda bir yapılmaktadır. 2022 yılında 16. Kongre yapılacaktır.

Bu kongrenin TMHDF adına Meme Bilimi (Senoloji), Eskişehir Meme Hastalıkları Derneği, Güneydoğu Anadolu Meme Hastalıkları Derneği ve Kayseri Meme Hastalıkları Derneği yönetim ve sorumluluğunda gerçekleştirilmesi 15-18 Eylül 2022 tarihleri arasında Kıbrıs Acapulco Kongre Merkezi’nde yapılması planlanmıştır.

Kongrenin ilgili tüm branş (cerrahi, medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi, patoloji, radyoloji, fizik tedavi, psikiyatri vb) hekimlerinin ve sağlık personelinin (hemşire, fizyoterapist, vb) katılacağı multidisipliner bir toplantı olması ve, ilgili branşlarda eğitim almakta olan asistan ve uzman katılımının özendirilmesi hedeflenmektedir. Katılımınız ve katkılarınız kongrenin hedeflerine ulaşabilmesinde büyük önem taşımaktadır.

Ekibimizle, güzel bir kongre olması için tüm gayretimizi göstereceğimizi bilmenizi isterim. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. Varol Çelik
Kongre Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-15 / 09:00 to
2022-09-18 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends