slot malaysiacasino online malaysia
16. Ulusal Yüz Plastik Kongresi

16. Ulusal Yüz Plastik Kongresi

by
175 175 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarım,

Yüz Plastik Cerrahi Derneği tarafından 9-11 Aralık 2022 tarihleri arasında İstanbul Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilecek 16. Ulusal Yüz Plastik Kongresine siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

Konularında uzman değerli hocalarımızla, pratiğimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlara yaklaşımlardaki güncel bilgileri konuşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin verimli ve başarılı geçeceğini diliyoruz. Yüz plastik cerrahisi ile ilgili konularda oturum ve panellerin yanında kurslar ve canlı cerrahiler de bu sene bilimsel programımızda yer alacaktır.

Kongremize, kulak-burun-boğaz hastalıkları, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, dermatoloji, göz hastalıkları, medikal estetik uzmanları ve asistanları başvurabilirler. Geniş bir yelpazede gerçekleşecek olan kongremizin multi-disipliner olmasını son derece önemsiyoruz.

Derneğimizin gerek ulusal gerek uluslararası platformdaki en önemli bilimsel etkinliğine gereken ilgi ve katılımı sağlayacağınızı dileriz. Ulusal kongremizde görüşmek üzere saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Organizasyon Komitesi Adına

Kongre Başkanı
Dr. Abdulkadir GÖKSEL
Kongre Sekreteri
Dr. Gökçe ÖZEL

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-12-09 / 09:00 to
2022-12-11 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends