slot malaysiacasino online malaysia
2. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimlerinde Yenilikçi Yaklaşımlar Kongresi

2. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimlerinde Yenilikçi Yaklaşımlar Kongresi

by
217 217 people viewed this event.

İkincisini düzenleyecek olduğumuz kongremizin bu buluşmasını 15-16 Aralık 2022 tarihinde İstanbul merkezli olarak uzaktan erişim ile gerçekleştirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Kongremizin ikinci buluşmasında Temel Tıp Bilimleri, Dahili Tıp Bilimleri, Cerrahi Tıp Bilimleri ve Diğer Bilimler şeklinde düzenlemekteyiz. Kongremizde hedeflemiş olduğumuz amaç farklı tıp alanları ile yine farklı diğer bilimlerin ortak olarak hareket etmesine katkı ve olanak sağlamaktır. Kongremizde özellikle günümüz teknolojisinin başta tıp bilimleri olmak üzere sağlık bilimlerine katkıları, yenilikçi yaklaşımları ve diğer katkı boyutlarını tartışma imkânı bulacağız. Birçok farklı tıp bilimleri başta olmak üzere diğer farklı bilimlerin bir araya getirilmesine katkı sağlayarak multidisipliner bir yaklaşım anlayışını yakalamak bu kongremizdeki asıl amacımız olacak. Kongremizin tüm katılımcılar adına faydalı ve alana katkı sağlayacak şekilde gerçekleşmesini tüm iyi niyetlerimizle temenni ediyoruz. Kongremizin ikinci buluşmasında görev alan teknik ekip başta olmak üzere bilimsel anlamda destek sağlayan tüm hocalarımıza teşekkür ediyor, kongremizde buluşmak üzere tüm katılımcılar ve bilim insanlarına esenlikler diliyoruz.

NOT: Kongre düzenleme kurulu kararı ile uzaktan “ONLINE” şeklinde “UZAKTAN ERİŞİM – ZOOM” ile katılımcılar kongremize katılım sağlanabilecektir.

 Prof. Dr. Ashok JAMMIKongre Başkanı Anurag College of Engineering – Hindistan[email protected] Doç. Dr. Saliha ÖZPINARKongre Eş Başkanı Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi – Türkiye[email protected]

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-12-15 / 09:00 to
2022-12-16 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Category

Share With Friends