slot malaysiacasino online malaysia
18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı

18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı

by
273 273 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarım,

Dünyanın en önemli ve en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İstanbul’da organize edilecek ve Türkiye’nin en büyük bağımsız diş hekimliği kongresi haline gelen GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi siz değerli katılımcıların sağlık ve güvenliğini düşünülerek Covid-19 pandemisi nedeni ile iptal edilmiştir.

21-23 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde yapılacak olan ve 2019 yılında 4000’den fazla diş hekimliği öğrencisi, diş hekimi, diş hekimi yardımcısı, diş teknisyeni ile diş hekimliği firma temsilcisinin katılımı ile gerçekleştirilen bu büyük organizasyonun gerek bilimsel gerekse teknolojik yeniliklerin paylaşılacağı bir toplantı olması için organizasyon komitesi olağanüstü bir çaba ile çalışmalarına devam etmektedir.

Açılışından başlayarak kapanışına kadar her dakikası dolu dolu hazırlanmakta olan ve diş hekimliğinin tüm uzmanlık alanlarını içerisine alan toplantıları ile katılımcılarımızın bilimsel bilgilerini güncellemek ve geniş fuar alanını en iyi şekilde kullanarak sizlerin en son teknolojik ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlamak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Kongremizin çatısı altında birçok farklı eğitime yer verilmesini planlamaktayız. Başlıklar halinde sıralayacak olursam:

• XVIII. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi
• Sektördeki tüm yeniliklerin tanıtıldığı Ağız Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipman Fuarı
• Türkiye’nin yardımcı personeller için düzenlenen ilk sempozyumu olan Asisdent Sempozyumu’nun on birincisi
• Prof. Dr. Hanefi Kurt başkanlığında düzenlenecek olan 12. Dental Labor Diş Teknisyenliği Sempozyumu
• Kongre boyunca açık olacak olan matbu poster alanı, poster sunumları ve sözlü bildiriler
• VESTA Akademi & Knightsbridge Academy Study Club etkinlikleri
• Firma destekleri ile yapılması planlanan eş zamanlı kurslar

Sadece diş hekimi meslektaşlarımız ve firmalarımız değil, tüm diş hekimliği yardımcı personelimiz, diş teknisyenlerimiz ve mesleğe hazırlanmakta olan diş hekimliği öğrencilerimizin katılımı ile daha da zenginleşeceğine inandığımız bilimsel bir ortamın oluşmasını arzu etmekteyiz. GREATIST sadece kendimizi eğitmek değil aynı zamanda bilgilerimizi başkalarıyla ile paylaşmak, güncel teknolojileri öğrenme ve öğretme ortamını hep birlikte bulabileceğimiz bir buluşma noktasıdır.

Bilimsel eğitime ek olarak yeni meslektaşlarımız ile tanışmak ve İstanbul’umuzu ziyaret etmekte olan yabancı katılımcılarımız ile paylaşımda bulunabileceğimiz 2022 kongremizde sizleri de aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir. Katılmayı planladığınız bilimsel konferanslar, sözlü bildiriler ve kurslara ek olarak birçok firmanın yer alacağı ve en son ürünlerin tanıtılacağı fuar alanını da ziyaret etmeyi lütfen unutmayınız. Kongre internet sayfası sürekli olarak güncellenmektedir. Programdaki değişiklikleri takip etmeniz için sayfamızı ziyaret etmenizi rica ediyorum.

Sonbahar mevsiminin bir başka güzel yaşandığı İstanbul’da sizlerle olmaktan mutluluk duyacağım. Şikago’dan, 8800 km öteden en içten saygı ve selamlarımı sunuyorum.

19 Ekim 2021

Prof. Dr. Tolga F. Tözüm
GREATIST 2022 Kongre Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-21 / 09:00 to
2022-10-23 / 18:00
 

Location

Share With Friends