slot malaysiacasino online malaysia
Türk Periodontoloji Derneği 51. Uluslararası Bilimsel Kongresi

Türk Periodontoloji Derneği 51. Uluslararası Bilimsel Kongresi

by
395 395 people viewed this event.

Türk Periodontoloji Ailesinin Değerli Üyeleri ve Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Bildiğiniz üzere COVID-19 pandemisi nedeniyle son iki yılda hem ülkemizde hem de dünyada her alanda çok zorlu süreçlerin yaşandığı bir dönem geçirdik. Bu dönemde 2020 yılında yapılması gereken bilimsel kongremiz ertelenirken, 2021 yılında ise pandemi hızla devam etmekte olduğundan kongremiz çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Nihayet 2022 yılına geldiğimizde her ne kadar pandemi şartları devam etse de, mensubu olduğumuz topluluğun bilinç düzeyinin yüksekliği ve aşılanma sürecimizin tamamlanmasını göz önüne alarak bu yılki kongremizi yüz yüze olacak şekilde düzenlemeye karar verdik.

TPD 51. Bilimsel Kongresi ve 29. Bilimsel Sempozyumu’nu 6 – 9 Kasım 2022 tarihinde Antalya’da gerçekleştirebilmek için yoğun bir çalışma sürecine girdik.

Ülkece yaşamakta olduğumuz sıkıntılı dönem dikkate alınarak mümkün olan en ekonomik şartlarda kongremizi gerçekleştirmek adına, her şey dahil konaklama konseptini içeren kongre katılımı ve sosyal içerikle ilgili ön çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Kongremizin bilimsel niteliğinin yanı sıra camiamızın güçlenerek yoluna devam etmesi için ülkemizin çeşitli şehir ve bölgelerinden katılan meslektaşlarımızın tanışması ve yeni dostlukların kurulması açısından da çok güzel bir sosyal ortam sunacağını ümit ediyoruz.

Organizasyon komitesi olarak tüm meslektaşlarımız ile 6 Kasım’da Antalya’da buluşmayı heyecanla bekliyoruz…


Prof. Dr. Ayşen Bodur
TPD 51. Bilimsel Kongresi ve 29. Bilimsel Sempozyumu Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-06 / 09:00 to
2022-11-09 / 18:00
 

Location

 

Event Types

Share With Friends