slot malaysiacasino online malaysia
18. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi

18. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi

by
308 308 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarım,

16-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Türk Ortodonti Derneği’nin 18’inci kongresine hepinizi davet ediyorum.

İki yıldır pandemi nedeniyle sanal kongrelerle devam ettirdiğimiz bilimsel faaliyetlerimize tekrar yüz yüze kongrelerle devam edebilmenin sevincini yaşamaktayız. Bu kongre birbirimizle hasret gidermek içinde çok güzel bir fırsat olacaktır.

Kongremizin ana konularını belirlerken oldukça geniş ve kapsayıcı başlıklar seçtik, böylece meslektaşlarımızın geniş bir alanda bilgilerini yenileme ve tartışma olanağı bulmalarını amaçladık. Dünya Ortodontisinin önemli bilim adamlarını davet ederek hepinizin zevk alacağı ve tatmin olacağı bir bilimsel program yaptık.

Kongremizde ayrıca ülkemiz ortodontistlerinin karşılaştığı sorunlar, bu sorunların nasıl çözülebileceği ile ilgili fikirlerin tartışılacağı yuvarlak masa toplantıları da düzenleyeceğiz.

Burada bir de kongremizin düzenleneceği tesisten bahsetmek isterim; Gloria Golf Resort kanımca ülkemizin en elit turistik tesislerinden birisidir, çeşitli restoran alternatifleri, sportif aktivite olanakları ve eşsiz hizmet kalitesiyle eminim hepimizin aklında uzun yıllar kalacak bir kongre yapmamıza olanak verecektir.

Hepinizle Antalya’da görüşmek dileğiyle

Saygılarımla,

Dr. Nejat Erverdi
Kongre Onursal Başkanı

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Ortodonti Derneği’nin üç yıl aradan sonra yüz yüze yapacağı 18. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi için hepimiz büyük heyecan duyuyoruz. Ortodonti ailesi olarak bir araya gelmeyeli epey uzun zaman oldu. Covid-19 pandemisi nedeniyle her ne kadar sıkca ekranların karşısında buluşsak da, artık bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz, dostlarımızla birlikte olmayı, sosyal ortamlara karışmayı nasıl da özledik! Mesleğimizle ilgili bilgilerimizi güncelleyebileceğimiz, klinik pratiğimize yeni deneyimler katabileceğimiz ve kongrelerin olmazsa olmazı eski dostlarımızla bulaşacağımız, yeni dostlar edineceğimiz kongre günlerini ne de çok özledik!

Bir süredir ara verdiğimiz fiziki kongrelere duyduğumuz özlemle 18. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi’ni 16-20 Kasım 2022 tarihlerinde Antalya’da Gloria Golf Otel’de yüz yüze gerçekleştireceğiz. Kongremize sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım.

Herkesin merakla beklediği kongre temamız “Çocuklar ve Gençler için Ortodonti /Ortho for Kids and Teens”. Söz konusu çocuklar ve gençler olunca konuşacak ne çok konu, paylaşacak ne çok bilgi olduğunu biliyoruz; sizlerin de en az bizler kadar temayı sevdiğinizi ve merakla beklediğinizi hissediyoruz!  Erken dönem tedavileri, fonksiyonel, ortodontik ve ortopedik tedaviler, ankraj meselesi, TME sorunları, solunum problemleri, oral hijyen, çocuk ve gençlerle iletişim… Hepsi gündemimizde, hepsi hayatın içinde ve mesleğimizin her anında!

Ulusal ve uluslararası kıymetli pek çok konuşmacının eşlik edeceği, dolu dolu bir kongreyle muhteşem bir buluşma gerçekleştireceğiz! Üstelik ilk defa bu yıl özgürce düşüncelerimizi ifade edeceğimiz, mesleğimizin olumlu olumsuz tüm yönlerini konuşabileceğimiz “SoruYORUM” yuvarlak masa toplantıları gerçekleştireceğiz. Büyük ilgi göreceğini umduğumuz SoruYORUM oturumlarının kimi zaman düşündüreceğini, kimi zaman güldüreceğini seziyoruz!

Birbirimize olan özlemimizi gidereceğimiz, dostluklarımızı pekiştireceğimiz ve bilgi alışverişi yapacağımız kongremizde meslektaşlarımızı aramızda görmek en büyük dileğimiz. Bu vesile ile ülkemizin cennet köşesi Antalya’da sizlerle buluşmayı ümit ediyor, en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Dr. Müge AKSU
TOD Yönetim Kurulu Adına
Başkan

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-11-16 / 09:00 to
2022-11-20 / 18:00
 

Location

 

Event Types

Share With Friends