slot malaysiacasino online malaysia
2.Ulusal-1.Uluslararası Hemşirelikte Yönetim Kongresi

2.Ulusal-1.Uluslararası Hemşirelikte Yönetim Kongresi

by
191 191 people viewed this event.

Değerli Katılımcılar,

Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi ve Yönetici Hemşireler Derneği (YÖHED) işbirliğiyle, 8-10 Haziran 2022 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştireceğimiz “2.Ulusal-1.Uluslararası Hemşirelikte Yönetim Kongresi”ne sizi davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongremizin ana teması son iki yıldır içinden geçmekte olduğumuz pandemi süreci nedeniyle “Pandeminin Sağlık ve Hemşirelik Yönetimine Yansımaları” olarak belirlenmiştir. Bu bağlamda kongrenin amacı; pandemi sürecinin ortaya çıkardığı kriz sürecinde yaşanan sorunlar, bu sorunların çözümünde kullanılan yeni bilgi ve  deneyimlerin paylaşımı, pandemi sonrası sürece ışık tutacak yeni bakış açıları ve kazanımları tartışmak, hemşirelik yönetimine aktarılacak yaklaşımları belirlemektir.  

Kongre ana teması kapsamında “kanıta dayalı yönetim, güvenli bakım, çalışma ortamının iyileştirilmesi, iş yerinde şiddet, hemşirelikte yapay zekanın kullanımı, yeni mezun hemşirelerin uyum ve deneyimleri, yöneticilerin pandeminin bıraktığı izlerle geleceği planlaması” alt temalarıyla ilişkili araştırmalar sözel bildiri olarak kabul edilecektir.

Kongreye gönderilen araştırmalar bilimsel kurulun değerlendirmesinden sonra kabul edilecektir. Değerlendirme sonucu en başarılı bulunan 5 araştırma, YÖHED’in yayımladığı ulusal ve uluslararası indekslerde yer alan “Sağlık ve Hemşirelik Yönetimi Dergisi”nde hakem süreci tamamlandıktan sonra yayımlanacaktır.

Siz değerli katılımcılarımız ile hep birlikte öğreneceğimiz ve pandemi sonrası yeni normal süreçte hemşirelik hizmetlerinin yönetimine daha iyi katkı sağlayacağımız bir kongre süreci olmasını diliyoruz. Kongrede sizlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

 Saygılarımızla…

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-06-08 / 09:00 to
2022-06-10 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends