slot malaysiacasino online malaysia
8. Uluslararası Hukuk Sempozyumu – Asoscongress

8. Uluslararası Hukuk Sempozyumu – Asoscongress

by
246 246 people viewed this event.

Sizleri 15-16 Haziran 2022 tarihleri arasında çevrim içi olarak düzenlenecek olan 8. Uluslararası Asos Congress Hukuk Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

8. Uluslararası Hukuk Sempozyumu’nda nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlanması, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturularak alanla ilgili deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve hukuk alanındaki güncel konuların tartışılması hedeflenmektedir.

8. Uluslararası Hukuk Sempozyumu hukukla ilgili tüm disiplinlere açıktır. Sempozyuma gönderilen bildiri özetleri çift kör-hakem süreciyle değerlendirilecektir. Bildiriler Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca veya İspanyolca olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini 15 dakikalık süre içerisinde sözlü olarak sunmaları beklenmektedir.

Sempozyumda sunulmak üzere kabul edilen bildirilerin özetleri, bildiri özet kitabında; bildirilerin tam metinleri tam metin e-kitabında ISBN’li olarak yayımlanacaktır. Sempozyum ücretsiz olup yine isteyen katılımcıların bildiri tam metinleri, sempozyumu destekleyen hakemli dergilerde, hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz olarak da yayımlanabilecektir. Tüm bildiriler SOBIAD veri tabanında indekslenecektir.

Sempozyuma, ulusal ve uluslararası düzeyde hukuk alanında çalışmakta olan akademisyenler, uygulayıcılar, öğrenciler ve hukuk bilimine ilgi duyan dinleyiciler davetlidir.

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-06-15 / 09:00 to
2022-06-16 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends