slot malaysiacasino online malaysia
21.  Uluslararası İşletmecilik Kongresi

21. Uluslararası İşletmecilik Kongresi

by
261 261 people viewed this event.

Çok değerli bilim insanları, araştırmacılar ve işletme paydaşları;

21.  Uluslararası İşletmecilik Kongresi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünün ev sahipliğinde 12-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta yüz yüze (ve yurtdışından katılımlar için çevrimiçi) olarak gerçekleşecektir. Kongreye sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duyuyoruz.

İşletmecilik alanının tüm disiplinlerinden;

·         Yönetim ve Organizasyon,

·         Pazarlama,

·         Muhasebe,

·         Finansman,

·         Üretim Yönetimi,

·         Sayısal Yöntemler,

·         Yönetim Bilişim Sistemleri,

·         Girişimcilik,

ve işletmecilikle ilişkilendirilebilen tüm bilim dallarından Türkçe ve İngilizce bildirilerin kabul edileceği Kongre, doçentlik teknik başvuru koşullarına uygun, hakemli bir kongredir. Ayrıca akademik teşvik kriterlerini sağlamak için de çaba sarf edilecektir. Kongrede disiplin ve dil esaslı oturumlar düzenlenecektir. Kongrede kabul edilen ve sunulan bildiriler ISBN’li Kongre Bildiri Kitabında yayınlanacak olup ayrıca bildiri sahiplerinin talebi ve bilim kurulunun görüşleri doğrultusunda bildirilerin, uluslararası/ulusal indekslerde taranan çeşitli dergilerde yayınlanma olanağı da sağlanacaktır.

Kongre, işletmecilik alanındaki gelişmeleri, trendleri, araştırmaları, fikirleri, uzmanlık ve deneyimleri paylaşmayı, karşılıklı bilgi paylaşımını ve işletmeciliğin toplum yaşamındaki önemi ve etkilerine ilişkin farkındalığı artırmayı, işletmecilik paydaşları arasında gelecekteki işbirliği açısından ortak bulma konusunda fırsatlar oluşturmayı amaçlamaktadır. Kongremizde ayrıca genç araştırmacıların farklı kurum veya ülkelerden araştırmacılarla iletişim kurmalarını, kongre aracılığıyla geleceğe ilişkin yeni çalışma ekiplerinin oluşması olanağının sağlanması da temenni edilmektedir.

Siz değerli bilim insanlarını, araştırmacıları ve işletme paydaşlarını kongremize bildirili veya bildirisiz olarak katılarak; bilgilerinizi paylaşmaya, akademik tartışmalara katılmaya, dostluklarınızı ve işbirliklerini geliştirmeye ve Kahramanmaraş’ımızın güzellikleriyle buluşmaya davet ediyoruz.

Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Saygılarımızla.

21. Uluslararası İşletmecilik Kongresi Düzenleme Kurulu adına,

Kongre Dönem Başkanı

Prof. Dr. İsmail Bakan

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-05-12 / 09:00 to
2022-05-14 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends