slot malaysiacasino online malaysia
3.  International Travel and Tourism Dynamics Congress – ITTD 2022

3. International Travel and Tourism Dynamics Congress – ITTD 2022

by
237 237 people viewed this event.

Turizm Camiasının Değerli Bilim İnsanları,

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından düzenlenecek olan “3rd International Travel & Tourism Dynamics” isimli kongremizi 28-30 Eylül 2022 tarihlerinde yüz yüze gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Kongrenin ana teması “#Restructuring Tourism for Tomorrow” olarak belirlenmiştir.

2020 yılında başlayan ve hala devam etmekte olan COVID-19 pandemisinin turizm üzerinde yarattığı etki ile “Yarınlar için Turizmi Yeniden Yapılandırma” önemli bir husus haline gelmiştir. Bir turizm ülkesi olan Türkiye’de de pandeminin etkileri yoğun bir şekilde görülmektedir. Dolayısıyla, bu konuya akademik çalışmalarda yer verilmesi büyük önem taşımaktadır. Kongre teması kapsamında ilgili diğer güncel konulara da farklı bakış açısı kazandırılması beklenmektedir.

Özet ve tam metin bildiri basımının sağlanacağı kongremizin dili Türkçe ve İngilizcedir. Kongremizde bildiriler özet ve tam metin olarak çağrılacaktır. Kongreye farklı ülkelerden davetli konuşmacılar katılacaktır.

Siz değerli bilim insanlarını Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan kongremizde görmekten mutluluk ve onur duyacağız.

Eylül ayında görüşmek dileğiyle.  

Prof. Dr. İrfan YAZICIOĞLU

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi

Turizm Fakültesi Dekanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-28 / 09:00 to
2022-09-30 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends