slot malaysiacasino online malaysia
4. Uluslararası Aile, Gençlik ve Çocuk Dostu Turizm İşletmeciliği Kongresi

4. Uluslararası Aile, Gençlik ve Çocuk Dostu Turizm İşletmeciliği Kongresi

by
200 200 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarım, Akademisyenler ve Sektör Profesyonelleri,

4. Uluslararası Aile, Gençlik ve Çocuk Dostu Turizm İşletmeciliği Kongresi’nin 1-3 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz .

Konunun önemini göz önünde bulunduran ve dolayısıyla etkinliğin devamına karar vermemizde büyük katkısı olan aşağıdaki kişilere en içten teşekkürlerimi sunarım: Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı R. Engin Özmen, Rektör Prof. Durman, Rektör Yardımcısı ve İşletme ve İdari Bilimler Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Baki Aksu ve Rektör Yardımcısı Prof.

Tur operatörlerinin ve konaklama işletmelerinin “Aile Oteli”, “Çocuk Dostu Otel” gibi etiketlerle kendilerini daha fazla öne çıkaran pazarlama stratejilerini tercih etmeye başladıklarını görünce, turizmin işletme yönetimi/pazarlama yönlerini daha fazla incelemeye karar verdik. konu.

Aynı şekilde kongrede vurgulanan konulardan biri de “Çocuk Dostu Turizm İşletmeleri” kriterlerinin belirlenmesi ve bu kriterlere uyan işletmelere özel bir işaret verilmesi çalışmaları olacaktır.

Siz değerli akademisyenleri birer birer aramızda görmek bizler için sadece bir onur değil, büyük bir motivasyon kaynağı olacağını söylemeye gerek yok; turizm, işletme yönetimi ve ekonomi alanlarında liderler, operatörler ve teorisyenler.

Kongrenin amacı, Dünya Barışının temellerini atabilecek, turizmde ailelerin güvenliğini sağlayabilecek, gençleri koruyabilecek, çocuklara yönelik şiddet ve sömürünün önlenmesi bilinci oluşturabilecek güvenilir bir turizm anlayışını güçlendirmek; aile ve çocuk kavramlarının ticari olarak sömürülmesini önlemenin yanı sıra bu alanda ilgili bilimsel çalışmaların önünü açmaktır.

Yüzyıllar boyunca barındırdığı birçok medeniyet, eşsiz doğası, tarihi mimarisi ve zengin kültürü ile diğer şehirler arasında öne çıkan dünyanın incisi İstanbul’da sizleri ağırlayabilsek keşke. Yine de bu dönemde kongremizi online yapmak daha mantıklı bir tercih gibi görünüyor. İnşallah ileride başka bir kongrede İstanbul’da buluşabiliriz.

Tüm değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Dr. H. Suavi AHIPAŞAOĞLU
Kongre Başkanı

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-06-01 / 09:00 to
2022-06-03 / 18:00
 

Location

Online event
 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends