slot malaysiacasino online malaysia
31. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi

31. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi

by
387 387 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarımız,

Kasım 2021 tarihinde yaptığımız 30. Ulusal Kongremiz iki yıl ara sonrası çok büyük bir katılım ile gerçekleşti. Meslektaşlarımızdan gelen geri bildirimlerden yüz yüze toplantılarımızın ne kadar özlendiğini somut olarak görmüş olduk.

31. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongremizi 25-30 Ekim 2022 tarihlerinde Antalya Granada Belek Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.

Temel amacımızın ülkemizde Ortopedi ve Travmatoloji bilimsel ve eğitsel seviyesini iyileştirmek olduğunun farkındalığıyla; üyelerimizin katılımlarını özendirecek şekilde farklı ve doyurucu bir bilimsel program oluşturmayı hedefledik.

Yönetim kurulumuz, kongre düzenleme kurulumuz ve merkez ofisimiz düzenleyici firma Serenas ile çalışmaya başladılar. 31. Kongremizi bilimsel ve sosyal bir şölene dönüştürmeyi hedeflemekteyiz. Hekim ve yardımcı sağlık personelimiz yanında, eşzamanlı olarak kongrelerini gerçekleştirecek olan hemşire arkadaşlarımız ile birlikte yine rekor bir katılım beklemekteyiz.

Bilimsel program şüphesiz katılımı arttıran en önemli etkendir. Bu gerçekten yola çıkarak katılımcıyı da içine alan tartışmalı ve uygulamaya dayanan oturumların ön planda olduğu bir kongre programı oluşturma çabası içindeyiz.

Hepimiz için çok başarılı, çok eğitici ve öğretici ve anılarımızda hoş bir yer kaplayacak harika bir kongre olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-25 / 09:00 to
2022-10-30 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends