slot malaysiacasino online malaysia
XXVI. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi

XXVI. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi

by
301 301 people viewed this event.

Değerli Meslektaşlarım,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı işbirliği ile Ulusal Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği tarafından düzenlenecek olan XXVI. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi’nin, 26-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya Titanik Deluxe otelde gerçekleşeceğini duyurmaktan mutluluk duymaktayız.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için, bu alana gönül verenleri bir araya getiren en önemli etkinliktir. Siz değerli bilim insanlarını aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Kongre kapsamında akademisyenler ve araştırıcılar tarafından sunulacak sözlü ve poster bildirileri ve bu alandaki güncel bilgiler ile sorunların tartışılacağı, geleceğe dönük çözüm önerilerinin paylaşılacağı oturumların yer alması planlanmaktadır.

Çocuk Endokrinoloji ve diyabet ile ilgilenen siz değerli bilim insanlarının, uzmanlık öğrencilerinin ve sektör paydaşlarının katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiye Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği resmi web sitesinden ve www.upek2022.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla
Düzenleme kurulu adına,

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Merih BERBEROĞLU

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-26 / 09:00 to
2022-10-30 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends