slot malaysiacasino online malaysia
4. Uluslararası  Dr. Behçet Uz Çocuk Kongresi

4. Uluslararası Dr. Behçet Uz Çocuk Kongresi

by
194 194 people viewed this event.

Değerli Mesteklaşlarımız,

Dr. Behçet Uz Çocuk Kongresi 22-24 Eylül 2022 tarihlerinde Kaya İzmir Otel & Convention Center otelinde gerçekleştirilecektir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi SUAM olan hastanemiz, 74 yıldır çocuklarımızın sağlığına kavuşmasına aralık vermeden katkıda bulunmaktadır. Pediatri ve Çocuk Cerrahisi uzmanlığı eğitimi yanı sıra üst ihtisas olarak pediatrinin tüm yan dalları ve çocuk kalp damar cerrahisi yan dal uzmanlığı eğitimi de verilmekte olup, ülkemizin dört bir yanında bu köklü kurumdan uzmanlığını almış çok sayıda hekimimiz bulunmaktadır.

‘Çocuk ve Spor’ mottosu ile yola çıktığımız bu sene, çocuk sağlığı ve hastalıkları hekimleri ve çocuk hemşirelerine yönelik kurslar ve pediatri alanında güncel gelişmeler ve çocuk sağlığını ilgilendiren temel konular ele alınıp tartışılacaktır. Her sene olduğu gibi bu sene de, uluslararası alanda tanınmış hocalarımızın katılımı ile zenginleşecek olan kongremizde, konferans ve paneller, bilimsel düzeyi yüksek çalışmaların paylaşılacağı sözel ve poster sunum oturumları da yer alacaktır.

Konularında uzman değerli hocalarımızla çocuk sağlığı alanındaki güncel bilgileri paylaşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremize katılımınız ve katkılarınız, kongremizi zenginleştirecek ve bizleri mutlu edecektir.

Saygılarımızla

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Behzat Özkan

Kongre Sekreterleri

Prof. Dr. Demet CAN
Prof. Dr. Timur MEŞE
Prof. Dr. Akgün ORAL
Prof. Dr. İlker DEVRİM
Doç. Dr. Gülçin AKINCI
Doç. Dr. Senem ALKAN ÖZDEMİR

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-09-22 / 09:00 to
2022-09-24 / 18:00
 

Location

 

Event Category

Share With Friends