slot malaysiacasino online malaysia
6. Hipertansiyon, Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi

6. Hipertansiyon, Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi

by
278 278 people viewed this event.

Saygıdeğer Meslektaşlarımız, Sayın Katılımcılar,

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisi yoğun olarak yaşanan pandemin ardından, 6. Hipertansiyon, Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi‘nin 20-23 Ekim 2022 tarihleri arasında yüz yüze katılımla İzmir Swissotel’de düzenlenmesine karar verilmiştir.

Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Vakfı olarak düzenlediğimiz kongremiz bir dekatı geride bırakmaktadır, böylece ülkemizdeki nefroloji kongreleri arasında gelenekselleşmiş bir konum alma yolunda ilerlemektedir. Klasik bilgilerin gözden geçirilmesinin yanı sıra, güncel konular, konularında uzmanlaşmış meslektaşlarımız tarafından aktarılacak ve sizlerin değerli katılımları ile daha da zenginleşecektir. Her yıl olduğu gibi bilimsel programın tüm katılımcıların yoğun ilgisi, katılımı ve takibiyle gerçekleşeceğine inanıyoruz. Ayrıca her sene olduğu gibi kongre esnasında yapacağınız öneriler bir sonraki kongremize ışık tutacaktır.

Kongremiz, sizlerin mesleki bilgilerine ve hastalarımızın tedavilerine katkı sağlayacağı inancıyla sizleri aramızda görmekten büyük bir onur ve mutluluk duyacağımızı ifade eder, saygılar sunarız. 
Kongre Başkanları
Prof. Dr. Ercan OK

Prof. Dr. M. Deniz AYLI

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-20 / 09:00 to
2022-10-23 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends