slot malaysiacasino online malaysia
6. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi

6. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi

by
246 246 people viewed this event.

Değerli meslektaşlarım,

Onkoloji ve İmmünoterapi Derneği tarafından düzenlenen ve 19-23 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 6. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Kongremiz 19 Ekim 2022’de kurslar ile başlayacak, sonrasında 20-23 Ekim 2022 tarihleri arasında yerli ve yabancı konuşmacılar ile güçlü bir bilimsel program ile devam edecektir. Kongre sırasında literatürdeki son bilgileri tartışmanın yanında, Türkiye koşullarında bu bilgilerin hangilerinin güncel pratikte uygulanabileceği de konuşulacaktır. Kongremiz bizlere alanımızla ilgili karşılaştığımız sorunları konuşup, fikir alışverişinde bulunma, çözüm üretme şansını da sağlayacaktır. Sözel bildiri oturumlarında farklı merkezlerin deneyimlerini sunulacaktır.

Onkoloji ile ilgili doğru ve güncel bilgileri dinlemek ve tartışmalara katkıda bulunmak isteyen tüm meslektaşlarımızı ve işbirliği içinde çalışmaktan mutlu olduğumuz farklı alanlardan tüm arkadaşlarımızı etkinliğimizde görmeyi arzu ediyoruz.

Onkoloji ve İmmünoterapi Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu olarak siz değerli meslektaşlarımızı kongremizde görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Hep birlikte başarılı ve verimli bir kongre geçirmemiz dileğiyle…

Saygılarımla,

Prof. Dr. Başak Oyan Uluç

Additional Details

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2022-10-19 / 09:00 to
2022-10-23 / 18:00
 

Location

 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends